Grzechy sąsiadów

Grzechy sąsiadów. Nowy serial Polsatu z Martą Żmudą Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim. Kiedy premiera? - ZDJĘCIA

2023-06-07 14:59

„Grzechy sąsiadów” zadebiutują na ekranie Polsatu już niebawem. Nowy serial najpierw będzie można zobaczyć w Polsat Box Go, a dopiero potem w telewizji. W jednej z głównych ról widzowie zobaczą Martę Żmudę Trzebiatowską oraz Sebastiana Fabijańskiego. Oprócz nich w „Grzechach sąsiadów” zagrają m.in. Marianna Zydek, Jowita Budnik czy Michał Żurawski. Serial należy do gatunku thrillera obyczajowo-kryminalnego, a cała akcja rozpocznie się na przedmieściach jednego z bardziej luksusowych osiedli. Kto będzie kim w „Grzechach sąsiadów”? Kiedy premiera?

"Grzechy sąsiadów". Nowa produkcja Polsatu z Martą Żmudą Trzebiatowską 

Serial „Grzechy sąsiadów” najpierw zadebiutuje w serwisie Polsat Box Go, a dopiero potem w stacji Polsat w telewizji. Prace nad produkcją trwają już od lipca ubiegłego roku, a losy bohaterów będzie można śledzić na jesień. Na premierę w telewizji trzeba jeszcze trochę poczekać, bo prawdopodobnie aż do 2024 r. Niemniej jednak, już teraz warto poznać szczegóły „Grzechów sąsiadów”, przyjrzeć się fabule i tajemniczym postaciom. 

"Grzechy sąsiadów". O czym jest serial? Kto zagra?

Jest to thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach. Właśnie tam dojdzie do spotkania tytułowych sąsiadów. Historia rozpocznie się od dramatycznych wydarzeń w życiu Ewy (Marianna Zydek) i Piotra (Michał Żurawski). Para podejmie decyzję o przeprowadzce ze względu na zapowiadające się powiększenie rodziny. Niestety tragiczne wydarzenia, które nastąpią w życiu przyszłych rodziców, zmienią wszystko. Ewa zacznie rodzić przedwcześnie i niestety dojdzie do śmierci dziecka. To załamie pochodzącą z tradycyjnej, religijnej rodziny kobietę. Nowy dom zacznie jej się kojarzyć z dramatem, a nie szczęściem. Wsparcie otrzyma od nowych sąsiadów.

W rolę Judyty i Szczepana wcielą się dobrze znani Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Sebastian Fabijański. Zagrają wyzwoloną, nowoczesną parę. Judyta będzie atrakcyjną trenerką fitness, a Szczepan policjantem, typem macho. Oboje zainteresują się wydarzeniami z życia Ewy i Piotra. Czy ciekawość popłaci?

„Grzechy sąsiadów” zapowiadają się ciekawie i tajemniczo. Już na jesień subskrybenci Polsat Box Go będą mogli śledzić historie tytułowych sąsiadów i odkrywać ich sekrety. Na premierę w telewizji Polsat, trzeba będzie jeszcze poczekać. 

Na dobre i na złe, odcinek 865: Miłosz zaprosi Hanię na randkę!
Najnowsze

Materiał sponsorowany