Tureckie seriale

Emanet. Teczka z dowodami jednak się odnajdzie! Yaman otrzyma ją w najgorszym możliwym momencie! Co wydarzy się w serialu "Dziedzictwo" jeszcze w grudniu?

Co wydarzy się w tureckiej telenoweli "Emanet" po ślubie Seher i Yamana? Jeszcze w grudniu widzowie zobaczą, jak młoda para wybierze się w podróż poślubną. Romantyczne chwile przerwie Zuhal, która dostarczy biznesmenowi dowody przeciwko jego żonie. Jak zareaguje Yaman?

Spis treści

  1. "Emanet" po ślubie Yamana i Seher 
  2. Co wydarzy się w grudniu w "Emanet"? 
  3. O czym jest serial "Dziedzictwo"? 

"Emanet" po ślubie Yamana i Seher 

Seher i Yaman - główni bohaterowie uwielbianej przez widzów telenoweli "Emanet" są już po ślubie. W rezydencji Kirimli, w otoczeniu najbliższych, świętowali swój wielki dzień. Choć Ikbal i Zuhal bardzo się starały, by nie dopuścić do uroczystości, teczka ze spreparowanymi dowodami przeciwko Seher zniknęła tuż przed ślubem!

Czy to oznacza koniec kłopotów? Nic bardziej mylnego! 

Zobacz: Najpiękniejsze kadry ze ślubu Seher i Yamana!

Co wydarzy się w grudniu w "Emanet"? 

Skrępowana sytuacją Seher unika przebywania z mężem sam na sam. Ten jednak, za namową Arifa, postanowi wyznać kobiecie, że ją kocha. Romantyczną chwilę przerywą jednak krzyki Zuhal, która oskarża Seher o kłamstwa. Oburzony Yaman nie będzie mógł zrozumieć, że ktoś posądza jego żonę o nieuczciwe zamiary. Oświadczy Zuhal, że ma się wynieść z rezydencji.

Kolejną próbę wyznania uczuć Yaman podejmie podczas romantycznej kolacji z żoną. Gdy już zabierze się do mówienia, zadzwoni Ikbal i poinformuje ich, że Zuhal miała wypadek. Małżeństwo niezwłocznie pojedzie do szpitala. 

Na szczęście obrażenia kobiety nie będą poważne. Za namową Ikbal Seher poprosi męża, by Zuhal mogła wrócić do domu. Ten nie będzie potrafił jej odmówić.  

Czytaj także: Aktor Tolga Pancaroglu jako serialowy Ziya. Co o nim wiemy?

Szukając okazji do poważnej rozmowy z żoną, Yaman poprosi ją, by wybrała hotel, do którego pojadą w podróż poślubną. Romantyczne chwile podczas wyjazdu przerwie niespodziewane pojawienie się Zuhal! Kobieta przekaże Yamanowi teczkę z dowodami, która zginęła przed ślubem! Okaże się, że to Ziya ją ukrył. 

Kiedy wszystko się zakończy, zacznę nowe życie u boku Selima. Tym razem zdobędziemy fortunę rodziny Kirimli. Weźmiemy wszystko, co mają - przeczyta zdezorientowany Yaman w spreparowanym liście do siostry. 

Widząc na zdjęciach ukochaną w ramionach Selima, Yaman całkowicie zmieni swoje zachowanie wobec żony. Co więcej, strzeli nawet do mężczyzny, z którym Seher miała go zdradzić! Poprosi również Zuhal o namiary na detektywa, by potwierdzić autentyczność zdjęć, które otrzymał. Tymczasem kobieta nie będzie mogła zrozumieć, co się stało, że mąż nagle stał się wobec niej taki oschły. 

O czym jest serial "Dziedzictwo"? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Listen on Spreaker.
Najnowsze