Tureckie seriale

Emanet. Romantyczne chwile przerywa wiadomość o wypadku! Co wydarzy się w serialu "Dziedzictwo"?

Od rozmowy z Arifem Yaman bezskutecznie próbuje wyznać Seher miłość. Jak do tej pory wszystkie próby poważnej rozmowy małżonków kończyły się niepowodzeniem. Tym razem Kirimli zaprosi ukochaną na kolację, by w spokoju z nią porozmawiać. Romantyczne chwile przerwie... wiadomość o wypadku!

Spis treści

  1. Emanet. Wiadomość o wypadku przerwie romantyczne chwile 
  2. O czym jest "Emanet"? 

Zakochany Yaman, po szczerej rozmowie z Arifem, bezskutecznie próbuje wyznać żonie, że naprawdę ją kocha. Jedna z prób została przerwana przez histeryczne krzyki Zuhal, po których Kirimli wyrzucił ją z rezydencji. Czy Seher wreszcie dowie się, co czuje do niej mąż? Niestety, kolejną próbę wyznania uczuć przerwie zła wiadomość. 

Czytaj także: To wydarzy się w "Emanet" jeszcze w grudniu!

Emanet. Wiadomość o wypadku przerwie romantyczne chwile 

W 172. odcinku telenoweli "Dziedzictwo" (we wtorek, 12. grudnia) Yaman zabierze żonę na romantyczną kolację, podczas której będzie chciał wyznać jej miłość. Jednak i tym razem nie będzie mu dane powiedzieć Seher, co do niej czuje. Romantyczne chwile przerwie niespodziewany telefon od Ikbal, która poinformuje szwagra, że Zuhal miała wypadek! Małżonkowie niezwłocznie udadzą się do szpitala! 

W kolejnym odcinku widzowie zobaczą załamaną Ikbal, która będzie się obawiała, że jej siostra się nie wybudzi. Okazuje się jednak, że nie odniosła poważnych obrażeń. Ikbal postanawia wykorzystać sytuację siostry i manipuluje Seher. Chce, by porozmawiała z Yamanem na temat powrotu Zuhal do rezydencji.

Seher, czy mogę cię o coś zapytać? Czy mogłabyś się zająć Ziyą przez kilka dni? Muszę się zająć Zuhal, kiedy opuści szpital. Nie mogę zostawić jej samej. Wiesz przecież, że Yaman nie chce jej w rezydencji - powie Ikbal w rozmowie z Seher. 

Ten ulega ukochanej. 

O czym jest "Emanet"? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Listen on Spreaker.
Najnowsze