Tureckie seriale

Emanet. Nowa miłość w serialu Dziedzictwo? Kto by pomyślał, że tych dwoje może coś połączyć!

2023-12-04 8:23

W kolejnych odcinkach odcinkach tureckiego hitu "Emanet" zaiskrzy pomiędzy dwójką bohaterów. Tym razem strzała Amora trafi policjanta Frata, który na weselu Seher i Yamana pozna piękną nieznajomą. Wkrótce potem okaże się, kim jest dziewczyna, która zawróciła mu w głowie!

Spis treści

  1. W kim zakocha się policjant Frat? 
  2. Czy Frat i Neslihan będą razem? 
  3. O czym jest serial "Emanet"?

Wszystko wskazuje, że widzowie tureckiego serialu "Emanet" będą świadkami miłości kolejnych bohaterów. I wcale nie chodzi tutaj o Ibrahima i Czarną! Strzała Amora tym razem trafi Frata. Policjant bez reszty zauroczy się na ślubie Seher i Yamana w pięknej nieznajomej. Dopiero później okaże się, kim jest dziewczyna. 

W kim zakocha się policjant Frat? 

Frat pojawi się wraz z Nadire na ślubie Seher i Yamana. Podczas uroczystości policjant pozna śliczną dziewczynę, z którą przetańczy cały wieczór. 

Okazuje się, że strzała Amora trafiła go na widok Neslihan! Zauroczony jej urodą nie zapyta nawet o imię. Przez kilka dni będzie myślał tylko o niej i nie będzie mógł sobie darować, że nie dowiedział się o niej czegoś więcej. Frat nie ma pojęcia, że jego wybranka jest pracownicą w rezydencji Kirimli! 

Czytaj także: Policjant Frat to niezły przystojniak! W jego rolę wciela się aktor Derya Oğuz Ertün

Czy Frat i Neslihan będą razem? 

Dopiero, gdy po ślubie Seher i Yaman zaproszą jego oraz Nadire na kolację, policjant po raz kolejny zobaczy Neslihan. 

Policjant szybko będzie mógł zaimponować dziewczynie. Okaże się, że zostanie ona okradziona, a za namową Seher, zwróci się do Frata o pomoc. 

Wszystko wskazuje, że w kolejnych odcinkach zobaczymy rozwijającą się pomiędzy nimi relację. 

O czym jest serial "Emanet"?

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Najnowsze