Dom z papieru 5, finał. Ostatnia scena Profesora. Ta twarz zdradza wszystko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: youtube.com Dom z papieru 5, finał. Ostatnia scena Profesora. Ta twarz zdradza wszystko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Dom z papieru 5, finał. Ostatnia scena Profesora. Ta twarz zdradza wszystko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W finale "Domu z papieru" Profesor (Alvaro Morte) zapłaci za wszystkie swoje czyny. W ostatniej scenie w hicie Netflix-a genialny strateg, szef najodważniejszej ekipy złodziei, jest śmiertelnie przerażony! Kogo zobaczy Profesor, który w finale "Domu z papieru 5" wykona swoją najodważniejszą w historii szarżę i samotnie zaatakuje Bank Hiszpanii? Pewne jest, że zanim zobaczymy ostatnie chwile Profesora będzie musiał pokonać także Alicję Sierrę (Najwa Nimri), z którą stoczy pojedynek jak z amerykańskich westernów. Co zobaczy przerażony Profesor w ostatnim odcinku "Domu z papieru"? Czy to śmiertelne niebezpieczeństwo, a może duchy zamordowanych członków ekipy? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ. "Kulisy" i ZWIASTUN finału hitu Netflix-a!

"Dom z papieru 5", finał - Netflix, od 3.12 2021. Profesor zdradza zakończenie!

Już dokładnie za 11 dni zobaczymy finał  "Domu z papieru"! Będzie to wyczekiwana przez fanów, druga część, ostatniego, 5-go sezonu jednego z największych hitów Netflix-a. 1 sezon "Domu z papieru" zakończył się fantastycznie - ekipa wyszła z mennicy z wielkim łupem i choć po drodze ponieśli straty, wydawało się, że będą żyli długo i szczęśliwie. Podobnego finału widzowie życzą sobie na koniec całej serii. Czy tak będzie?

Profesor z "Domu z papieru", główny mózg wszystkich napadów i szef szalonej ekipy złodziei, postanowił w ostatnich dniach przed emisją na platformie Netflix, uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, co tam się będzie działo. Co oznacza przerażona twarz Alvaro Morte?   

- Myślę, że ten sezon jest pełny niezwykłego napięcia - mówi serialowy Profesor. 

- Jeśli napięcie jeszcze wzrośnie, to czy dotrwamy do premiery? - żartuje grająca Lizbonę Itziar Ituño. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1618: Tragiczna noc u Mostowiaków! Tak Ula i Bartek dowiedzą się, że Marzenka i Andrzejek zginęli w wypadku - ZDJĘCIA

Na ostatnich scenach "Domu z papieru 5", ujawnianych przez Netflix przed emisją całości widzimy twarz śmiertelnie przerażonego Profesora. Niestety, nie zwiastuje to zbyt dobrze - Alvaro Morte wygląda, jakby spotkał się twarzą w twarz ze śmiercią!

- Czytam scenariusz 10-go odcinka i mówię: "Serio"? - ujawnia grający Helsinki Darko Perić. 

- Ludzie nie będą mogli po tym zasnąć - zdradza Profesor, czyli Alvaro Morte z tajemniczym uśmiechem.

Czyżby Profesor w 10 odcinku "Domu z papieru 5" z wielkiego strachu miał wywinąć największy numer swojego życia? 

Nie przegap: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

Najnowsze