Dom z papieru 3, finał. Dramatyczne pożegnanie Profesora. Ostatnia szarża wyciśnie wszystkim z oczu łzy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Netflix Dom z papieru 3, finał. Dramatyczne pożegnanie Profesora. Ostatnia szarża wyciśnie wszystkim z oczu łzy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Dom z papieru 3, finał. Dramatyczne pożegnanie Profesora. Ostatnia szarża wyciśnie wszystkim z oczu łzy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Finał "Domu z papieru 5" już za 20 dni! Tymczasem emocje fanów są już rozgrzane do czerwoności, bo wszystkie wieści z planu wskazują, że Profesor (Alvaro Morte) w finale hitu Netflix-a zginie! Jak pisaliśmy jako pierwsi - pewne jest, że szef ekipy hiszpańskich rozbójników popełni największy błąd swojego życia. Profesor samotnie wjedzie do Banku Hiszpanii, wprost na uzbrojone po zęby wojsko. W ZWIASTUNIE widzimy też sceny jego rozmowy z Tokyo (Úrsula Coberó), która w ostatnim odcinku 1 części "Domu z papieru 5" zginęła na oczach wszystkich. Czy główni bohaterowie spotkają się w finale serii w zaświatach? Pewne jest, że na 3 grudnia 2021 fani serialu powinni szykować zapasy chusteczek! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ I ZWIASTUN!

"Dom z papieru 5", finał. Netflix - 3 grudnia 2021. Śmierć Profesora. Zginie na oczach całej Ekipy?

W finale "Domu z papieru 5", który zamyka cała serię w ogóle zobaczymy ostatnią szarżę Profesora. Geniusz, który zawsze sterował napadami, ukryty za ekranem komputera w swojej tajemnej dziupli, w finale serii wyruszy na samotną bitwę z uzbrojonymi po zęby oddziałami szturmowymi - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

W ostatnich odcinkach "Domu z papieru 5" coś spowoduje, że Profesor wyjdzie z ukrycia i sam wjedzie na plac przez Bankiem Hiszpanii. Witać go będą tłumy! Ale ostatecznie szef ekipy będzie musiał samotnie zmierzyć się z potężnym przeciwnikiem. Czy straci przy tym życie? 

Zobacz też: Ostatnie zdjęcie Pawła Deląga z M jak miłość. Wściekły aktor podsumowuje pracę na planie - ZDJĘCIE

Ostatnią szarże Profesora w "Domu z papieru 5" zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Jak pamiętamy, Profesor po raz pierwszy opuścił kryjówkę w 3 sezonie "Domu z papieru". Wówczas wyruszył na bój miłości swojego życia, którą okazała się Lizbona. Co tym razem wypędzi geniusza z ukrycia? Zdradzamy, że Profesor po drodze do banku będzie musiał stoczyć pojedynek z Sierrą (Najwa Nimri)! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Wiadomości na temat wydarzeń finału "Domu z papieru 5" są pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji Netlfix-a. Jednak wiele można wywnioskować ze ZWIASTUNA I ZDJĘĆ z ostatnich odcinków - zobacz TUTAJ.

Czy Profesor odda życie za oddaną swoją ekipę? Kto jeszcze zginie w finale "Domu z papieru 5"? A może Tokyo "dostanie" kolejne życie i uratuje wszystkich, z Profesorem na czele? Szczegóły już 3 grudnia na Netflix.  

Czytaj koniecznie: Gwiazdy Na dobre i na złe przeżyły potworną tragedię. Emilia Komarnicka-Klynstra dopiero teraz wyznała jak bała się o dzieci! Nie mogła nic zrobić - ZDJĘCIA

Pamiętasz finał 1 sezonu "Domu z papieru"? Przypomnij sobie poniżej!

Najnowsze