Dom z papieru, 3 dni do finału! Wszyscy oprócz Tokio zginą! Ona dokończy tę historię - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Netflix Dom z papieru, 3 dni do finału! Wszyscy oprócz Tokio zginą! Ona dokończy tę historię - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Dom z papieru, 3 dni do finału! Wszyscy oprócz Tokio zginą! Ona dokończy tę historię - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Finał "Dom u z papieru" już za 3 dni! Emocje fanów hitu Netflix-a są już rozgrzane do czerwoności. Wśród teorii jako to się zakończy, zwycięża ta, w której Tokyo żyje! 1 grudnia zostanie też wybrany specjalnym odcinku na platformie Netflix największy polski fan "Domu z papieru". Jak zakończy się ta romantyczna historia napadów stulecia, w których ekipa Profesora (Alvaro Morte) przez 5 sezonów całkiem skutecznie gnębiła system? Czy Tokyo (Úrsula Coberó), która na naszych oczach umarła w 5 odcinku ostatniego sezonu, wyjdzie jednak z tej ostatniej bitwy jako jedyny zwycięzca? Sprawdź co już wiemy, zobacz najnowsze ZDJĘCIA i ZWIASTUN!

"Dom z papieru", finał. To Tokyo wygra tę wojnę?! Zostały tylko 3 dni do końca!

To już naprawdę koniec serialu "Dom z papieru"! W piątek, grudnia 2021 wyemitowane zostanie ostatnie 5 odcinków i nikt z twórców, ani Netflix nie ma zamiaru serii kontynuować. I choć 5 sezon został oceniony przez widzów jako najsłabszy ze wszystkich, emocje wokół tego, jak ta historia się zakończy, sięgają zenitu. Największą popularność zdobyła teoria, że Tokyo wcale nie zginęła i to ona skończy opowiadać nam tę historię! Co z resztą ekipy i Profesorem?

Pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Tokyo w finale "Domu z papieru 5", zdaniem fanów, przeżyje! Teraz pojawiają się poważne przecieki, że przeżyje jako jedyna!

Czytaj także: Koniec Kurdej-Szatan w M jak miłość. Joasię dobije narzeczona Leszka! Wyśmieje ją w 1617 odcinku i ujawni kulisy ślubu - ZDJĘCIA

- Myślę, że zginą wszyscy oprócz Tokio. Wtedy na przykład całą tą historię opowiadałaby policji bo nie miałaby czego już chronić, skoro wszyscy jej przyjaciele nie żyją - piszą najbardziej zaangażowani fani "Domu z papieru" na forum na Facebook-u. 

- Tak w sumie myślałam że to może być coś na wzór też pamiętnika Tokio, więc wszyscy zginą i ktoś to czyta. Dlatego tam są jej rady np "Nigdy nie zakochuj się podczas napadu"? 

- Seria zakończy się tak że ostatnie słowa Tokio będą wyglądać tak: ,,I tak się wszystko skończyło". Po czym przy ucieczce zastrzeli ją policja!

- Wszyscy oprócz Tokio zginą. To moja teoria ?

Czy Tokyo, od której zaczęła się historia zuchwałych napadów genialnego Profesora i jego ekipy, również zakończy ją? Czy przeżyje jako jedyna? Dowiemy się już w piątek, 3 grudnia w serwisie Netflix.     

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1618: Żałoba u Mostowiaków. Tylko chora na serce Barbara nie dowie się, że Marzenka i Andrzejek zginęli w wypadku - ZDJĘCIA

Najnowsze