Dod pod Dwoma Orłami

Dom pod Dwoma Orłami znika z TVP! Kiedy oglądać 9 odcinek? - ZDJĘCIA

2023-03-05 19:49

W niedzielę 26.02.2023 r. nie zobaczymy 9 odcinka serialu "Dom pod Dwoma Orłami"! Dlaczego premierowy odcinek nie ukaże się na antenie TVP1, jak zwykle o godz. 20.20? Znamy powód dlaczego widzowie nie doczekają się kontynuacji historii cudem ocalałej Zofii Szablewskiej (Karolina Gruszka) oraz innych bohaterów produkcji. Istnieje ważny powód, dla którego stacja zdecydowała się pominąć emisję 9 odcinka "Domu pod Dwoma Orłami". Kiedy serial wróci do TVP1? Sprawdź!

Dlaczego nie ma 9 odcinka "Dom pod Dwoma Orłami" 26.02.2023 r.? 

Widzowie z niecierpliwością wyczekują dalszego ciągu historii bohaterów serialu "Dom pod Dwoma Orłami". Dotąd premierowe odcinki ukazywały się w TVP1 w każdą niedzielę, o godz. 20.20. W niedzielę 26.02.2023 r. nie pojawi się jednak 9 odcinek produkcji, a powód jest prosty. W tym dniu, o tej właśnie godzinie nastąpi emisja filmu dokumentalnego, pt.: "Mariupol. (Nie)Utracona nadzieja". To historia miasta, w którym wszystko prócz nadziei zostało zniszczone i to właśnie przez tę emisję TVP1 nie wyemituje 9 odcinka "Domu pod Dwoma Orłami". 

Kiedy oglądać 9 odcinek "Domu pod Dwoma Orłami"?

9 odcinek "Domu pod Dwoma Orłami" ukaże się tydzień później niż powinno to nastąpić. Okazuje się więc, że kolejny odcinek bohaterów serialu można będzie oglądać dopiero 5.03.2023 r., także w niedzielę i o zwykłej porze, czyli 20.20. Kolejny, czyli 10 odcinek "Domu pod Dwoma Orłami", ukaże się natomiast dopiero 12.03.2023 r. 

"Dom pod Dwoma Orłami" odcinek 9, co się wydarzy? 

Mimo emisji filmu dokumentalnego i przesunięcia premiery 9 odcinka "Domu pod Dwoma Orłami" jest na co czekać! W tym odcinku cudem ocalała Zofia zamieszka w tytułowym "Domu pod Dwoma Orłami". Jej współlokatorem zostanie Jan Liski (Andrzej Konopka). W 9 odcinku w życiu Zofii pojawi się dziewczynka, mała Helenka, córka Lisy Weber (Karolina Rzepa), a kobieta zostanie jej zastępczą matką. Zaopiekuje się dzieckiem, mimo iż Liski rozpozna w dziewczynce Niemkę. Zofia i Helenka znajdą schronienie i chwilę wytchnienia w Domu pod Dwoma Orłami, ale nie będzie mowy o dłuższym spokoju. Niebawem Zofia stanie się świadkiem śmierci Wasylki (Andrew Zhuravsky) z ręki Liskiego. 

Najnowsze