Dom papieru 5, część 2. Sierra to żona Berlina?! Zniszczy czy uratuje ekipę Profesora? Teorie spiskowe fanów sięgają zenitu! Uwaga SPOILER - ZDJĘCIA, WIDEO

2021-10-25 19:29
Dom papieru 5, część 2. Sierra to żona Berlina?! Zniszczy czy uratuje ekipę Profesora? Teorie spiskowe fanów sięgają zenitu! Uwaga SPOILER - ZDJĘCIA, WIDEO
Autor: Netflix Dom papieru 5, część 2. Sierra to żona Berlina?! Zniszczy czy uratuje ekipę Profesora? Teorie spiskowe fanów sięgają zenitu! Uwaga SPOILER - ZDJĘCIA, WIDEO

W 2 części "Domu z papieru 5" wszystko stanie się jasne: kto zginie, kto przeżyje, kto jest dobry, kto zły, kto zgarnie łup, a kto pójdzie siedzieć. Emocje fanów hiszpańskiego hitu Netflixa sięgają zenitu, nic więc dziwnego, że szukają śladów, które doprowadzą do rozwiązania zagadki. Tak też trafiliśmy na dyskusję pasjonatów historii napadów Profesora (Alvaro Morte) i jego romantycznej ekipy, w której najważniejszą rolę w finale "Domu z papieru 5" odegra żona Berlina (Pedro Alonso), Tatiana (Diana Gómez). Rudowłosa piękność ma mieć coś wspólnego z Alicją Sierrą, zapiekłą śledzcą, która o mało nie zamordowała Profesora w 1 części finałowego sezonu. Czy to prawda, że Sierra mści się za siostrę? A może Alicja jest... Tatianą kilka lat później?! Sprawdź co już wiemy i uważaj na SPOILERY! Zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ z 2 części "Domu z papieru 5"!

"Dom z papieru 5", część 2 - Netflix, 3 grudnia 2021. Sierra to...  żona Berlina?!

Psychopata Berlin w „Domu z papieru", ku zaskoczeniu twórców, okazał się jedną z najbardziej uwielbianych postaci serialu! Brat Profesora zginął w finale 1 sezonu serialu, poświęcając życie dla ekipy, ale jego wykonania pieśni "Bella ciao" do dziś słucha cały świat... Kiedy buchnęła wieść, że Netflix będzie kontynuował hitowy serial, wielu zamartwiało się, że "bez Berlina to już nie będzie to". No i wtedy, w 2 sezonie "Domu z papieru" cofnęliśmy się o kilka lat wstecz na ślub Berlina z przepiękną Tatianą i dowiedzieliśmy się, że psychopata jest śmiertelnie chory... Co się stało z Tatianą - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Ale do 1 części 5 sezonu "Domu z papieru" nic nie wiadomo, co się z tym małżeństwem stało! Kiedy poznaliśmy Profesora i jego ekipę, Berlin był samotnym, zgorzkniałym świrem, dla którego kobieta znaczyła tyle co pył na wietrze... A potem zobaczyliśmy, że ten facet kiedyś kochał nad życie swoją żonę! Co się z nią stało?     

Berlin towarzyszy widzom w każdym sezonie "Domu z papieru", również w 5-ce pojawia się w jeszcze wcześniejszych wspomnieniach - pytanie czyich? - z synem Rafaelem (Patricka Criado) i właśnie cudowną, rudowłosą Tatianą. Cała trójka szykuje się do wielkiego napadu...Teoria, która zyskała wielu fanów, głosi, że Tatiana rozpocznie romans z synem Berlina. czy będzie z tego związku dziecko?

Wielu fanów "Domu z papieru" chce, aby Berlin w jakiś sposób, zza grobu wpłynął na szczęśliwe zakończenie napadu 100-lecia ekipy Profesora. Jedynym znanym dotąd łącznikiem jego świata z przeszłości z dzisiejszą ekipą jest właśnie Tatiana, o której nic nie wiadomo - czy przeżyła, czy mieli dziecko... Zresztą zobaczcie sami, do jakich wniosków doszli najwierniejsi z wiernych widów hitu Netflix-a! Czy Sierra i Tatiana to ta sama osoba? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

- Ona jest trochę podobna do Sierry - czytamy pod pięknym zdjęciem Tatiany w fanowskiej grupie "Domu z papieru" na Facebook-u. 

- Właśnie są siostrami 🤭 i to był powód rozstania Berlina z Tatianą!

- Może, choć pierwsza połowa sugerowała że może coś być między Tatianą a Rafaelem...

- Wydaje mi się, że Tatiana może zdradzić Berlina z Rafaelem

- Wg mnie to rozstaną się dlatego że syn Berlina mu ją odbierze. Po słowach "jeśli czegoś bardzo chcesz, to musisz to ukraść" spojrzał na Tatianę, więc można uznać że to taka wskazówka od twórców!

- Moja teoria była taka ze Tatiana to Sierra tylko zmieniła tożsamość i mści się na Profesorze, bo może obwinia go o śmierć Berlina. A w ciąży była z Berlina synem!

- Będzie miała romans z Rafaelem ich spojrzenia na siebie były bardzo wymowne, a wiemy jaki jest Berlin i nie zniósł podwójnej zdrady

- A co jeśli Tatiana jest z Rafaelem i oni we dwójkę pomogą jakoś La bandzie

- Tatiana to Sierra podróżująca w czasie 😃

Wśród głosów fanów "Domu z papieru" można znaleźć także i takie, że Sierra jest Tatianą kilka lat później, a Profesor odebrał poród swojego bratanka... Jak dotąd wiele fanowskich teorii spiskowych dotyczących "Domu z papieru" sprawdziło się. Jeżeli Sierra i Tatiana mają ze sobą coś wspólnego, to jaką odegrają rolę w finale "Domu z papieru 5"? Wszystkiego dowiemy się już 3 grudnia na platformie Netflix!

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1611: Michał przed odejściem obroni Izę przed Bosackim. Nie przewidzi, że szantażysta przejmie jego wydawnictwo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze