BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze - WIDEO

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze - WIDEO

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze - WIDEO

2021-01-26 14:02

Fani serialu "BrzydUla" mogą zajrzeć za kulisy i zobaczyć dom Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) z drugiej strony kamery. Piękna rezydencja Dobrzańskich, którą widzowie oglądają z zewnątrz naprawdę mieści się na obrzeżach Warszawy. Ale wnętrze domu głównych bohaterów "BrzydUli" w rzeczywistości to ogromna hala zdjęciowa, gdzie mieszą się wszystkie pomieszczenia - kuchnia, salon, pokój dzieci i sypialnia Uli i Marka. I tu ciekawostka! Dokąd prowadzą schody z salonu domu? Do miłosnego gniazdka Dobrzańskich? Zobaczcie koniecznie WIDEO z planu!

Gdzie naprawdę jest dom Uli i Marka z "BrzydUli"? Jak dom wygląda w środku?

Na profilu "BrzydUla" na Instagramie pojawiła się relacja z planu serialu, która ujawnia wszystkie tajemnice i ciekawostki domu Uli i Marka. Na ekranie w kolejnych odcinkach "BrzydUli" tego nie widać, ale za kulisami można podejrzeć jak dokładnie wygląda mieszkanie Dobrzańskich, a właściwie wnętrze ich rezydencji, która stoi na obrzeżach Warszawy. Większość scen między rodzinnych, rozgrywających się w domu, powstaje jednak na hali zdjęciowej, w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Jedna z osób z produkcji "BrzydUli" wirtualnie oprowadziła fanów po domu, kuchni, salonie aż do schodów wiodących na piętro. Tam, zgodnie z tym co widzimy w "BrzydUli" jest sypialnia Uli i Marka, łazienka oraz pokój dzieci. Tyle tylko, że schody nie prowadzą w żadne z tych miejsc.

Zobaczcie WIDEO zza kulis "BrzydUli" >>>

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze
BrzydUla 2 sezon odc. 59. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 59. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 59. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 59. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

Okazało się, że schody w "BrzydUli" kończą się nie na piętrze, ale na ścianie i schowku, gdzie ekipa produkcyjna trzyma lampy i sprzęty związane z nagrywaniem ujęć. Eleganckie wnętrza domu Dobrzańskich w "BrzydUli" to zasługa scenografów. Na planie w hali zdjęciowej są wszystkie pomieszczenia wewnątrz domu, gdzie rozgrywają się sceny z Ulą, Markiem, trójką ich dzieci, przyjaciółmi i rodziną. Zewnątrz dom bohaterów "BrzydUli" to inny budynek, prawdziwa rezydencja wynajmowana przed produkcję na przedmieściach Warszawy.

Najnowsze