BrzydUla 2, odcinek 97: Ula nagle wróci z wakacji do Marka. Będzie z nią kochanek Artur - ZWIASTUN

2021-03-04 8:36 ag
BrzydUla 2, odcinek 97: Ula nagle wróci z wakacji do Marka. Będzie z nią kochanek Artur - ZWIASTUN
Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 97: Ula nagle wróci z wakacji do Marka. Będzie z nią kochanek Artur - ZWIASTUN

W 97 odcinku serialu "BrzydUli" 2 powrót Uli (Julia Kamińska) i dzieci z wakacji w Grecji zupełnie zaskoczy Marka (Filip Bobek). Samotny Dobrzański nadal nie będzie radził sobie z tęsknotą w pustym domu. Przypadkiem znajdzie pamiętnik Uli i zacznie go czytać. Najskrytsze zapiski żony otworzą Markowi oczy na wiele spraw. Aż wreszcie w 97 odcinku "BrzydUli" niespodziewanie Ula z dzieciakami wróci do domu. Będzie z nimi Artur (Karol Pocheć)! Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 97 - czwartek, 4.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Samotność Marka w "BrzydUli" po wyjeździe Uli będzie tak dołująca, że uświadomi Dobrzańskiemu jak wiele rodzina dla niego znaczy. W 97 odcinku "BrzydUli" wracając do pustego domu staną mu przed oczami obrazy kiedy Ula i dzieci byli jeszcze razem z nim. Niestety we wspomnieniach Marka nie zabraknie także Artura Szczęsnego, lekarza pediatry, z którym żona go zdradziła. W pewnej chwili Dobrzański wyraźnie zobaczy jak szczególe miejsce kochanek Uli zajął w ich życiu.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek zastraszy Artura. Kochanek Uli nie będzie miał żadnych szans

A żeby było jeszcze gorzej to w 97 odcinku "BrzydUli" Marek znajdzie w szafie sypialni pamiętnik Uli. Nie powstrzyma się, żeby przeczytać najbardziej intymne myśli żony. Naruszy jej prywatność, ale nie zdoła odłożyć pamiętnika na swoje miejsce kiedy rzucą mu się w oczy pierwsze, bardzo wymowne słowa. "Będę stała po jego stronie i nic mnie nie ruszy! Nigdy!"

Marek w 97 odcinku "BrzydUli" zrozumie, że Ula zawsze była i będzie ważną częścią jego życia. I nawet zdrada nie zdoła tego zniszczyć. Zwłaszcza, że tak bardzo stara się odzyskać zaufanie męża. Nagle Dobrzański przypomni sobie najpiękniejsze chwile z ukochaną - ich ślub, moment składania małżeńskiej przysięgi oraz chwile, kiedy rozkręcali razem firmę.

A widzowie zobaczą sceny, których już wcześniej były w 2 sezonie "BrzydUli". - Wiesz, że bez ciebie nie dałbym rady... - mówił wtedy Marek. - Razem do tego doszliśmy! - zapewniała męża. - Z tobą wszystko...- A bez ciebie nic! Od tego mnie masz! A i jeszcze do kochania!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 97: Marek po rozstaniu z Ulą znajdzie pamiętnik żony! Zrobi coś strasznego

I w najmniej spodziewanym momencie w 97 odcinku "BrzydUli" Ula z dziećmi stanie przed drzwiami domu. Nie zdoła ich jednak otworzyć, jakby Marek zmienił zamki.  Nagle pojawi się też Artur. Spanikowana Dobrzańska razem z Julką (Maria Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski) zacznie dobijać się do środka, jednak mąż jej nie otworzy. Ułamek sekundy potem Marek otworzy oczy. To będzie tylko zły sen!

BrzydUla 2 odc. 97. Marek (Filip Bobek)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 97. Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 97. Ula (Julia Kamińska),  Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 97. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odc. 97. Julka (Maria Włodkowska), Artur (Karol Pocheć), Kuba (Jakub Rutkowski)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 97. Julka (Maria Włodkowska), Artur (Karol Pocheć), Kuba (Jakub Rutkowski)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze