BrzydUla 2, odcinek 93 - opis, streszczenie: Ula znów spotyka Artura! Marek nie może tego znieść

2021-02-25 22:39 ag
BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)
Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 93 w piątek, 26.02.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 93 streszczenie. Ula zapomina o recepcie dla Kuby. Okazuje się, że nowy lekarz rodzinny nie może jej w tym momencie przyjąć. Kobieta zwraca się więc po pomoc do Artura. Ania próbuje uświadomić Markowi, że żona jest dla niego ogromnym wsparciem. Przerywa im telefon od dzieci - Julki i Kuby. Dobrzański orientuje się, że w jego domu znowu pojawił się znienawidzony rywal.

Zniechęcona jego postawą Szymczyk postanawia porozmawiać o wygranym przetargu z Pauliną. Nowa prezesowa traktuje ją jednak z góry. Daniel żali się Markowi na Angelicę. Ten jednak nie może oderwać się od relacji syna, ignorując również Adama. Wieczorem Aleks zwołuje spotkanie działu księgowości, na które nie zaprasza Dobrzańskiego. Marek wraca do domu, gdzie czekają na niego zaskakujące wiadomości.

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze