BrzydUla 2, odcinek 83: Ula wyjedzie z Arturem? Zabierze dzieci i wszyscy zostawią Marka

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 83: Ula wyjedzie z Arturem? Zabierze dzieci i wszyscy zostawią Marka

BrzydUla 2, odcinek 83: Ula wyjedzie z Arturem? Zabierze dzieci i wszyscy zostawią Marka

2021-02-11 20:21

W 83 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą musieli zmierzyć się z największym emocjonalnym i psychicznie trudnym wyzwaniem. Muszą powiedzieć dzieciom, że ich zawiedli, rozstają się i nie pojadą na obiecane wakacje. Jak to zwykle u Dobrzańskich bywa, w 83 odcinku "BrzydUla 2" nastąpi szokujący zwrot akcji i okaże się, że Ula ma udać się na wyjazd z Arturem (Karol Pocheć)! Dzieciaki będą zachwycone, a Marek prawie się przewróci, że zostawili go wszyscy, a żona zabierze mu dzieci i pojedzie z kochankiem!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 83 - czwartek, 11.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 83 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy będą już pewni, że ich małżeństwo to fikcja. Chociaż Ula chciałaby zostać z mężem, ten nie jest w stanie zaakceptować jej zdrady z kochankiem. Póki co niewiele osób wie o kryzysie małżeńskim, ale złe wieści szybko się rozchodzą. Tym bardziej, że Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Maria Włodkowska) nie dadzą rodzicom żyć. W "BrzydUla 2" uprą się, że muszą jechać na obiecane wakacje. Ula i Marek przystąpią z nimi do rozmowy, że niestety nie da rady nigdzie pojechać. Finał tej przepychanki słownej będzie niespodziewany! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze

W 83 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy zaczną się martwić, że swoim rozstaniem załamią dzieci.

- Jak myślisz, jak to przyjmą? - zapyta Marek.

- Z krzykiem, płaczem i protestami - Ula będzie przekonana o katastrofie.

W 83 odcinku "BrzydUla 2" sytuacja w ogóle nie potoczy się tak, jak wyobrażali to sobie Dobrzańscy. Julka i Kuba zażądają wyjazdu i będą chcieli, żeby pojechał z nimi Artur! Marek prawie oszaleje, że matka jego dzieci ze swoim kochankiem mają wspólnie jechać na wakacje! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dostanie szału, kiedy dowie się, że Janek kazał Rafałowi zabrać wszystko do matki! Będzie walczyła o ukochanego do samego końca

W 83 odcinku "BrzydUla 2" Julka i Kuba rzucą śmiałe propozycje.

- (...) Dopóki wszystko się nie wyjaśni, muszę zostać w Polsce. Nie mogę wyjeżdżać - Marek ukryje przed dziećmi, że nie chce spędzać czasu ze zdrajczynią Ulą.

- Ty nie możesz wyjeżdżać, a my? Nam się ten urlop po prostu należy! - krzyknie wkurzony Kuba.

- Możemy pojechać z mamą - doda Julka.

- Albo z dziadkami

- Tak. Z mamą i z babcią nawet wystarczy

- Z dziadkiem, albo wujkiem Arturem zamiast ciebie! - Kuba będzie obstawiał przy swoim.

Dobrzańskich zaszokuje propozycja dzieci. Marek od razu pomyśli, ze Julka i Kuba za bardzo zżyli się z Arturem. Szkoda tylko, że nie widzą, że to on jest współwinny rozpadowi rodziny. Czy Ula wyjedzie z kochankiem i jak rozwiąże się ten problem? Dowiemy się z kolejnych odcinków "BrzydUla 2".

Najnowsze