BrzydUla 2 sezon odc. 36. Bożenka (Paulina Kondrak)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 36. Bożenka (Paulina Kondrak)

BrzydUla 2, odcinek 36 - opis, streszczenie: Bożenka i Adam trzymają w tajemnicy swoją relację - ZWIASTUN

2020-11-23 14:31

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 36 w poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 36 streszczenie - Ostatnie wydarzenia wpływają na kondycję Uli. Kobieta nie do końca wierzy w wymówkę męża. Tymczasem dzieci cieszą się na niespodziankę, którą przygotował dla rodziny Marek. Sytuacja w domu Szymczyków jest nadal napięta. Mężczyzna stara się naprawić swoje błędy, ale Ania jest nieugięta. Czy to koniec ich małżeństwa?

Ula wątpi w prawdomówność Marka. Tym razem Maciek radzi jej, aby zaufała mężowi i nie szukała problemu tam, gdzie go nie ma. Czy przyjaciółka go posłucha?

Bożenka i Adam chcą trzymać w tajemnicy swoją relację. Okazuje się, że może być już za późno… Tymczasem dziewczyna zastanawia się, czy nie zbyt pochopnie podjęła pewną decyzję. Innego zdania jest Turek, który na oczach wszystkich rozkwita. A to z kolei nie umyka uwadze Marka i Sebastiana.

Maciek jeszcze raz przegląda źródło swoich problemów – nagranie. Niespodziewanie dokonuje szokującego odkrycia. Czuje się jeszcze gorzej…

Marek dostaje wiadomość, na którą czekał od tygodni. Natychmiast kontaktuje się z Aleksem, żeby omówić szczegóły przejęcia F&D. Szczęśliwy prezes prosi Ulę, żeby zorganizowała małe – otwierające nowy rozdział firmy – przyjęcie.

Ula z pomocą Nadii przygotowuje imprezę. Kobiety zbliżają się do siebie. Niestety, rozmowa z asystentką Marka ponownie budzi w niej niepokój. Postanawia sprawdzić męża… Czy nie pożałuje swojej decyzji?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze