BrzydUla 2, odcinek 208: Dzieci Uli i Marka bardzo przeżyją rozwód Dobrzańskich! Postawią ojcu twarde żądania - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 208: Dzieci Uli i Marka bardzo przeżyją rozwód Dobrzańskich! Postawią ojcu twarde żądania - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 208: Dzieci Uli i Marka bardzo przeżyją rozwód Dobrzańskich! Postawią ojcu twarde żądania

2021-11-23 15:26

W 208 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą już po rozwodzie, a ich małżeństwo odejdzie do przeszłości. Zostaną jednak dzieci, które nie pogodzą się z tym,że rodzina Dobrzańskich się rozpadła, że kiedyś tak szaleńczo zakochani rodzice rozwiedli się, a ich szczęście legło w gruzach. Dlatego w 208 odcinku "BrzydUla" 2 Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Marysia Włodkowska) dojdą do wniosku, że rozwód nie może zniszczyć im życia. Zadzwonią do Marka i postawiają swoje żądania! Ale to dopiero początek dramatu dzieci Uli i Marka. Oto szczegóły!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 208 - środa, 1.12.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozwód Uli i Marka w "BrzydUla" 2 będzie miał fatalne skutki dla całej rodziny Dobrzańskich! Nie dość, że Ula wciąż będzie zażywała leki na uspokojenie od psychiatry, poszuka wsparcia u terapeutki (Marzena Bergmann), ale w 208 odcinku "BrzydUla" 2 z trudem ukryje przed dziećmi jak jest rozbita psychicznie. Tylko w chwilach samotności świeżo upieczona rozwódka pozwoli sobie na łzy, bo będzie w totalnej rozsypce. W głowie cały czas będzie miała obrazy z sali sądowej, sceny po rozwodzie kiedy Marek nawet na nią nie spojrzał. Żeby jakoś odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez Marka spróbuje przepracować swoje cierpienie na terapii.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 207: Ula i Marek rozwiodą się! Dzień rozwodu Dobrzańskich zmieni się w tragedię. Już więcej na siebie nie spojrzą

Ale w 208 odcinku "BrzydUla" 2 dzieci Uli i Marka będą miały o wiele gorzej! Bo przecież Kuba i Julka nie korzystają z pomocy terapeutki, nie zażywają leków na uspokojenie. Rozwód rodziców dobije ich do tego stopnia, że nie będą w stanie normalnie rozmawiać z matką. Oczywiście zostaną w rodzinnym domu, ale to już ne będzie dom taki jak kiedyś. Cierpienie dzieci w 208 odcinku "BrzydUla" nie umknie uwadze Uli, która zapewni Kubę i Julkę, że bez względu na wszystko i tak zawsze będą rodziną i nie przestaną ich kochać. Ale 10-latek i 9-latka kiepsko to zniosą.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1618: Marzenka zanim zginie w wypadku powierzy Uli tajemnicę swojej ciąży! - ZDJĘCIA

Rozwód Dobrzańskich w 208 odcinku "BrzydUla" odbije się na dzieciach, które jednak nie poddadzą się tak łatwo i postanowią działać. Zadzwonią do Marka ze swoimi żądaniami i usłyszą w słuchawce przybity głos ojca. Czego Kuba i Julka zażądają od taty? Żeby nic się nie zmieniło, żeby nadal był częścią ich rodziny, bywał na tradycyjnych "wieczorach gier". Bo dzieciaki w 208 odcinku "BrzydUla" 2 dojdą do wniosku, że decyzje rodziców nie mogą wpłynąć na ich życie!

Ale i tak wkrótce potem w "BrzydUla" 2 ostateczne rozstanie Uli i Marka odbije się na wszystkich. Nikt nie będzie nie potrafił odnaleźć się w nowej sytuacji. Julka poszuka pocieszenia u matki, a Kubą zaczną targać sprzeczne emocje w stosunku do Marka. Jakby nie chciał już go więcej widzieć!

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze