BrzydUla 2, odcinek 180: Ula zostanie całkiem sama. Nawet przyjaciele się od niej odwrócą, a Marek tylko ją dobije

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 180: Ula zostanie całkiem sama. Nawet przyjaciele się od niej odwrócą, a Marek tylko ją dobije

BrzydUla 2, odcinek 180: Ula zostanie całkiem sama. Nawet przyjaciele się od niej odwrócą, a Marek tylko ją dobije

2021-10-13 14:39

W 180 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) zostanie całkiem sama! Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) wyjadą, a Marek (Filip Bobek) zniknie razem z nimi. Dobrzańska w 180 odcinku "BrzydUla 2" będzie liczyła na przyjaciół, ale oni też zawiodą. Ula będzie chciała oderwać się od problemów i zagmatwanej relacji z mężem, a to znów jej się nie uda. Zrozumie, że od tych zmartwień nie ma ucieczki. Marek zostawi ją samą w najgorszym momencie? Już nic jej nie pozostanie. Nagle jednak zaskoczy ją niespodziewane towarzystwo.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 180 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 180 odcinku "BrzydUla 2" Ula z trudem pożegna Julkę i Kubę, którzy spakują się i wyjadą na wycieczkę. Marek wpadnie do żony tylko po to, by zabrać dzieciaki. 

- Dajcie mamie spokój. Ma imprezę u Szymczyków, niech sobie od nas odpocznie - powie Marek do dzieci w 180 odcinku "BrzydUla 2", który nawet nie przyjmie od żony zaproszenia na herbatę, na co ewidentnie będzie naciskać Ula. Dobrzańska zrobi dobrą minę do złej gry i uda, że marzy jej się wyjście, podczas gdy wolałaby spędzić czas z mężem. On jednak pozostanie obojętny na wszelkie aluzje. Zabierze dzieci i ewakuuje się z domu. Uli nie pozostanie nic innego, jak zacząć szykować się do zapowiedzianego spotkania z przyjaciółmi. Niestety i oni dadzą jej popalić. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

- Jak regulować swój nastrój, jeśli nastrój jest zależny od czyjegoś nastroju... Jak skupiać się na sobie, kiedy to smuci? - zapyta siebie samą Ula w 180 odcinku "BrzydUla 2" i wtedy przypomną jej się słowa terapeutki o zadbaniu o siebie. Kiedy Dobrzańska przekona upora się z myślą, że mąż i dzieciaki pojechali, niespodziewanie zadzwoni Ania (Monika Frączek). - Kochana, niestety nie zdążymy ani jedzenia, ani imprezy, ani pożegnania... (...) Maciek bardzo cię przeprasza, od rana na telefonie z Londynem - wydusi z siebie Ania.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

- Jasne, rozumiem, najwyżej sobie od was odpocznę... - wyduka Ula w 180 odcinku "BrzydUla 2". - Co? - nie zrozumie jej dziwnego zachowania Ania. - Nic, coś mi się przypomniało - powie zasmucona Ula, która pomyśli, że przyjaciele zostawiają ją tak samo jak mąż i dzieci. Jednak wieczorem miło się zaskoczy, bo jednak nie zostanie całkiem sama. Ania wpadnie do przyjaciółki z winem i dotrzyma jej towarzystwa. Chociaż Ula wolałaby towarzystwo męża, on nie będzie skory do spędzania czasu z Dobrzańską. 

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze