BrzydUla 2, odcinek 180: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 180: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

BrzydUla 2, odcinek 180 - opis, streszczenie: Marek zabiera Uli dzieci, żeby mogła się pożegnać

2021-10-13 13:12

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 180 w środę, 13.10.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 180 streszczenie - Marek zjawi się w domu, żeby zabrać od Uli dzieci. Julka i Kuba mają spędzić weekend z ojcem, żeby ona mogła odpocząć i poimprezować u Szymczyków z Maćkiem. Ale ich pożegnanie jest bardzo chłodne. Dąbrowska zauważa podejrzane zachowanie Bartka. Ma przeczucie, że syn stratuje do Beatki. Postanawia pokrzyżować mu plany – nie chce kolejnej waśni z sąsiadami! Kryspin wykazuje coraz większe zainteresowanie Anią. Dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, żeby wracał do Bętowa. Tymczasem Maciek prosi go, żeby został i przejął obowiązki mężczyzny w domu.

Bartek zaprasza Beatkę na wieczór do siebie. Załamana dziewczyna wraca do domu. Opowiada Jaśkowi o tym, jak jej plan, obrócił się przeciwko niej. Brat nie jest w nastroju, żeby ją pocieszać – kilka godzin wcześniej stanął twarzą w twarz ze swoją przeszłością.

Bożenka nie może uwierzyć, że Kryspin o niej zapomniał. On z kolei chcąc uniknąć bycia sam na sam z byłą dziewczyną, wprasza się do Uli i Ani na wino. Podczas posiadówki dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami i wnioskami… Dąbrowska odwiedza Cieplaków, którzy nie wiedzą, co trapi Jaśka i Beatkę. Sąsiadka postanawia więc ich wtajemniczyć…

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze