BrzydUla 2, odcinek 158: Bożenka na randce z Aleksem! Kryspin oświadczy się jej przy Febo

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 158: Bożenka na randce z Aleksem! Kryspin oświadczy się jej przy Febo

BrzydUla 2, odcinek 158: Bożenka na randce z Aleksem! Kryspin oświadczy się jej przy Febo - ZDJĘCIA

2021-09-02 13:40

W 158 odcinku "BrzydUla 2" dojdzie do momentu, na który nikt nie był gotowy! Bo kto by przypuszczał, że Aleks (Mariusz Zaniewski) umówi się z Bożenką (Paulina Kondrak) na randkę?! A jednak dystyngowany Febo, który od zawsze traktował ludzi z góry, zdecyduje się na śmiałą rozmowę z młodą księgową. O dziwo, w 158 odcinku "BrzydUla 2" Aleks nie przewidzi katastrofy tego spotkania. Randkę przerwie zakochany w Bożence Kryspin (Patryk Pietrzak), który padnie przed nią na kolana i wyciągnie pierścionek zaręczynowy!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 158 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Już podczas wakacji spekulowało się o nowym romansie w "BrzydUla 2". Mało kto wierzył, że Aleks naprawdę zainteresuje się Bożenką, której nawet nie lubił. W poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" Febo zauroczył się w Nadii (Magdalena Koleśnik), ale poprzez ciąg niefortunnych zdarzeń uznał, że kobieta go oszukuje i odepchnął ją na zawsze. W 158 odcinku "BrzydUla 2" mężczyzna umówi się z księgową, która jeszcze niedawno spotykała się z Adamem Turkiem (Łukasz Simlat). Czy to właśnie przez wzgląd na możliwość dokopania Turkowi, Aleks umówi się z młodą księgową? Sprawa będzie o wiele bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. W końcu oboje udadzą się do restauracji, gdzie przy kieliszku wina Aleks spróbuje poderwać kobietę. Nie przewidzi, że w tym samym czasie Kryspin przyszykuje dla niej wieczór zaręczynowy. 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Były chłopak Bożenki z Bętowa, pojawił się w Warszawie tylko po to, by nakłonić dziewczynę do powrotu na wieś. Uznał, że wciąż są razem, ale jego zdania nie podziela uparta księgowa. Dla niej temat związku z Kryspinem jest skończony. Chłopak w 158 odcinku "BrzydUla 2" namówi do współpracy m.in. matkę Maćka (Maria Maj), która żywo zaangażuje się w przygotowania do zaręczyn. Kryspin tak się napali na oświadczyny, że powędruje za Bożenką do restauracji, gdzie ta będzie spędzała czas z Febo.

- Ani się człowiek nie spodziewa, a tu z księgowej rodzi się modelka - Aleks nie będzie tracił czasu w 158 odcinku "BrzydUla 2" i otwarcie zacznie podrywać Bożenkę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Patrycja okłamie Martę w sprawie ciąży! Wmówi jej, że to nie dziecko Łukasza

Randka zostanie jednak przerwana, bo kiedy księgowa oddali się na chwilę od stolika, zobaczy klęczącego przed nią Kryspina. Oniemieje na widok byłego chłopaka, który wyciągnie pierścionek zaręczynowy. Chociaż kobieta niejednokrotnie zapewniała, że nie chce z nim być, on i tak spróbuje swoich sił. W końcu cała randka w 158 odcinku "BrzydUla 2" obróci się zupełnie nie tak, jak życzyłby sobie tego Aleks. Zrobi się niezłe zamieszanie. Czy Bożence zmięknie serce i przyjmie pierścionek? To okaże się w kolejnych odcinkach "BrzydUla 2". 

Przekonaj się jak wygląda przerwana randka Aleksa z Bożenką w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze