BrzydUla 2 odc. 138. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 138. Ula (Julia Kamińska)

BrzydUla 2, odcinek 138 - opis, streszczenie: Ula upija się, bo nie radzi sobie bez Marka i dzieci - ZWIASTUN

2021-04-30 17:16

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 138 w piątek, 30.04.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 138 streszczenie - Po powrocie do domu Ula nie ma pojęcia, co zrobić z wolnym czasem i brakiem obowiązków. Czuje się zagubiona. Postanawia wybrać się do Ani. Tam jednak nie potrafi wrzucić na luz i znajduje sobie zajęcie, którego brakowało jej u siebie. W domu Szymczyków, mimo nalegań Ani, Ula nie potrafi się wyluzować. Natychmiast znajduje sobie zajęcie, którego brakowało jej we własnym domu. Po winnym wieczorze z przyjaciółką Ula wraca do domu. Marek przekazuje jej druzgocącą wiadomość.

W domu Cieplaków pojawiają się Dąbrowska i Bartek. Agent „gwiazdy” natychmiast przechodzi do nowych ustaleń z Jaśkiem i Wojtkiem – Dąbrowska przestaje szyć i skupi się na budowaniu marki w social mediach. Oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie! Jaki będzie finał rozmów biznesowych?

Paulina odwiedza Aleksa w szpitalu. Brat chce, żeby siostra powiedziała mu prawdę, co łączyło ją z Francesco. Nagle rozmowę przerywa im telefon od wysłannika Capone – Sergiusza.

Marek wraca z dziećmi po dniu pełnym atrakcji. Niestety, radosny nastrój mija wraz z kolejnymi niewygodnymi pytaniami od najmłodszych.

BrzydUla 2, odcinki 134-138 ZWIASTUN. Śmierć Aleksa Febo?! Adam Turek przyzna się do zabójstwa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze