BrzydUla 2, odcinek 137: Marek zawróci w głowie kolejnej kobiecie. Ula padnie z zazdrości? ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 137: Marek zawróci w głowie kolejnej kobiecie. Ula padnie z zazdrości? ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 137: Marek zawróci w głowie kolejnej kobiecie. Ula padnie z zazdrości? ZWIASTUN

2021-04-26 13:51

Urok Marka (Filip Bobek) w "BrzydUla 2" znów zacznie działać i to jak! Stawi się na spotkaniu z Weroniką (Maria Dejmek), agentką nieruchomości, która znalazła dla niego idealne mieszkanie. Dobrzański zjawi się w kawiarni z małym Antosiem (Szymon i Wojciech Gmerek) i zawróci w głowie kobiecie. Weronika w 137 odcinku "BrzydUla 2" będzie pod wrażeniem zachowania samotnego ojca i spróbuje przykuć jego uwagę. Ula (Julia Kamińska) ma o co się martwić?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 137 - czwartek, 29.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 137 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie umówiony na podpisanie umowy na swoje nowe mieszkanie. To on w "BrzydUla 2" zacznie więcej zajmować się domem i dziećmi, żeby Ula oddała się pracy w F&D. Szybko okaże się, że zamiana obowiązkami, może być dla Dobrzańskiej bardzo niekorzystna. Marek umówi się na spotkanie z agentką, piękną Weroniką i zabierze ze sobą małego Antosia. Będzie wyglądał rozczulająco z synem na rękach! To nie umknie uwadze kobiety, której Dobrzański wyraźnie wpadnie w oko.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Przemiana Michała juniora zaszokuje Anię i Michała. Będą zdziwieni nagłą decyzją syna

BrzydUla 2, odcinki 134-138 ZWIASTUN. Śmierć Aleksa Febo?! Adam Turek przyzna się do zabójstwa

Marek w 137 odcinku "BrzydUla 2" zrobi duże wrażenie jako samotny ojciec. 

- Ale oczy to ty masz po tacie, piękne - powie do Antosia zauroczona kobieta. - Kiedy zamierza się pan wprowadzić? - doda.

- Nie wiem, jeszcze nie wiem

- Aaa, ale niebawem, tak? - Weronika będzie nieugięta. 

- Tak, myślę, że tak

- No to sprawdzę to. Tak się składa, że ciocia mieszka na tym samym osiedlu. Jakby cokolwiek pan kiedyś potrzebował, to proszę dzwonić - podsumuje agentka, wyraźnie oczarowana Dobrzańskim. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Władek przed śmiercią pogodzi się z Jaśkiem. Będzie błagał Lottę i Antka o wybaczenie- ZWIASTUN

Zajęty dokumentami Marek w 137 odcinku "BrzydUla 2", nie do końca da się uwieść pięknej Weronice. Zauważy jednak, że jego urok osobisty działa na kobiety, a agentka jest tego najlepszym przykładem. Ula ma się o co bać, skoro przy pierwszym lepszym spotkaniu, mąż już oczarował kolejną kobietę. Urok osobisty Dobrzańskiego nie raz ratował go z opresji, a teraz może pomoże mu znaleźć nową miłość. Jeśli tak, Ula padnie z zazdrości, bo przecież wiadomo już, że nie chce rozstawać się z mężem i nadal go kocha. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze