BrzydUla 2, odcinek 111: Powrót Uli i dzieci z wakacji w cieniu dramatu! Marek nie zobaczy żony - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 111: Powrót Uli i dzieci z wakacji w cieniu dramatu! Marek nie zobaczy żony - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 111: Powrót Uli i dzieci z wakacji w cieniu dramatu! Marek nie zobaczy żony - ZDJĘCIA

2021-03-11 8:38

W 111 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska), Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Maria Włodkowska) wreszcie wrócą z wakacji w Grecji. Niestety Marek (Filip Bobek) będzie bardziej zajęty sprawami F&D i przede wszystkim swoją byłą narzeczoną Pauliną (Maja Hirsch). Nawet nie odbierze rodziny z lotniska! W 111 odcinku "BrzydUli" okaże się, że w ogóle nie zobaczy żony! A szkoda, bo Ula wróci z wakacji kompletnie odmieniona... Nie będzie wiedziała, że mąż ma dla niej prezent, w postaci pozwu rozwodowego. Nie będzie już odwrotu?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 111 - środa, 24.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 111 odcinku "BrzydUla 2" Ula i dzieci wreszcie wrócą z wakacji w Gracji. Dobrzańska nie będzie miała pojęcia, że pod jej nieobecność wiele się zmieniło, a Paulina zaczaiła się na jej męża! Febo umyśliła sobie, że może odzyskać Marka, skoro rozwód z Ulą wisi w powietrzu. Powrót Dobrzańskiej w "BrzydUla 2" zwiastuje rewolucję, bo ona przyjedzie odmieniona, ale nie będzie świadoma, że Marek ma dla niej prezent w postaci pozwu rozwodowego! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka po tym co od niej usłyszy - WIDEO

W 111 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że Marek nie zobaczy żony! To Paulina wezwie go do siedzimy F&D i dlatego Dobrzański nie zjawi się na lotnisku. Znów wygra praca i była narzeczona. Kiedy zajedzie do domu, wszyscy będą już spać, więc znów się spóźni na zobaczenie rodziny. Rano w "BrzydUla 2" Julka i Kuba przekażą ojcu, że mama już wyszła. Dobrzański kolejny raz straci szansę na zobaczenie żony, a szkoda, bo ta przyjedzie z wakacji całkiem odmieniona! Wystarczył odpoczynek, a Dobrzańska będzie wyglądać rewelacyjnie!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 100: Dzieci Uli i Marka nie pogodzą się z ich rozstaniem! Z Kubą będzie naprawdę źle - ZWIASTUN

W 111 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie zdoła zobaczyć się z żoną i przekazać jej okrutnego prezentu. Pod jej nieobecność zdążył przygotować ich rozwód. Chociaż Ula nie raz próbowała wyprostować kwestię zdrady z Arturem (Karol Pocheć), Marek wydaje się być nieugięty. Chociaż sam długo był podejrzewany o romans z Nadią (Magdalena Koleśnik) i był zbyt zajęty firmą, zamiast dbaniem o rodzinę, to cała odpowiedzialność za rozpad małżeństwa spoczęła na Uli. Jak zareaguje Marek na nową, odmienioną żonę? Niestety to go nie powstrzyma przez rozwodem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze