BrzydUla 2. Julia Kamińska ujawnia datę premiery nowych odcinków po przerwie!

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Julia Kamińska ujawnia datę premiery nowych odcinków po przerwie!

BrzydUla 2. Julia Kamińska ujawnia datę premiery nowych odcinków po przerwie!

2021-05-31 10:36

Wiosenna odsłowna "BrzydUla 2" zakończyła się po 153 odcinkach, a fani serialu muszą poczekać na jego kontynuację aż do jesieni. "BrzydUla 2" cieszyła się sporą oglądalnością, chociaż niektórzy narzekali na rozwleczony wątek kłótni i rozwodu Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Scena finałowa serialu zatliła nadzieję, że Dobrzańscy jeszcze się dogadają. Tymczasem Julia Kamińska na swoim profilu na Instagramie odpowiedziała na kilka nurtujących odbiorców pytań. Ujawniła też informacje o dacie premiery nowych odcinków "BrzydUla 2" po wakacjach 2021.

Kiedy kolejne odcinki "BrzydUla 2"?

"BrzdUla 2" wróciła na anteny TVN, a konkretnie TVN7 po ponad 10 latach od premiery pierwszej części. To widzowie długo starali się o kontynuację losów Uli i Marka i rozwinięcie ich zmagań. W końcu prośby zostały spełnione i fani doczekali się 153 odcinków kontynuacji "BrzydUli". Stacja TVN nie może narzekać na brak zainteresowania widzów, bo oglądalność "BrzydUla 2" była bardzo dobra, do tego stopnia, że na jesień pojawią się kolejne odcinki.

Niektórzy fani narzekali jednak na dość rozwleczoną historię rozstania i rozwodu Dobrzańskich, którzy nawet w ostatnim, 153 odcinku "BrzydUla 2" pokłócili się, pocałowali, ale ostatecznie trudno stwierdzić, czy można mówić o ich wielkim powrocie.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Marysia odkryje w ostatnim 1594 odcinku, że z Basią stanie się coś strasznego! Nawet Artur da się oszukać i nic się nie da już zrobić - ZWIASTUN

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Julia Kamińska, czyli Ula z "BrzydUla 2" lubi wchodzić w interakcję z fanami na swoim profilu na Instagramie. Tym razem zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie o datę premiery kolejnych odcinków "BrzydUla 2".

"Czy mogłabyś podać dokładną datę powrotu Brzyduli 2 na Player?" - zapytał jeden z obserwatorów aktorkę.

"Nie, chyba nikt tego nie może zrobić, bo po prostu tego nie wiadomo. Jak będzie wiadomo, to na pewno dam wam znać" - wyjaśnia Kamińska.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości w ostatnim 1594 odcinku

BrzydUla 2. Julia Kamińska Instagram

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Julia Kamińska Instagram

Fani "BrzydUla 2" nie mogą doczekać się kontynuacji, nic więc dziwnego, że Julia Kamińska dostaje o to wiele pytać. Niestety aktorka nie mogła jeszcze zdradzić dokładnej daty premiery 154 odcinka "BrzydUla 2", ale obiecała za to, że jak tylko się dowie, na pewno poinformuje obserwatorów. Wiadomo już za to, że aktorzy wkrótce wracają na plan serialu i będą kręcić kolejne wątki. Niestety tajemnicą pozostaje, czy Ula i Marek wreszcie się dogadają i będą razem. Większość fanów "BrzydUla 2" właśnie tego by sobie życzyła. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze