Blondynka 8 sezon odcinek 99 - opis, streszczenie: Mąż Sylwii ma wypadek w drodze na kolację Zofii

2020-02-14 14:04 oprac. Ag
Blondynka 8 sezon odc. 99. Sylwia Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: vod.tvp.pl Blondynka 8 sezon odc. 99. Sylwia Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska)

"Blondynka" 8 sezon odcinek 99 (odc. 8) w TVP1 w piątek, 7.02.2020, o godz. 20.35. "Blondynka" 8 odcinek 8 (odc. 99) "Uczta Zofii" streszczenie - Auguścikowa poddaje Strusia ostatecznym próbom przed podjęciem decyzji o przyjęciu jego propozycji małżeństwa. Mimo że Sydney pomyślnie je przechodzi, kobieta zwleka z odpowiedzią. Dawid wyjeżdża do Warszawy, by zamknąć wszystkie sprawy w fundacji i zakończyć relację z Martą.

Nieoczekiwanie pani prezes prosi go pomoc. Popsuł się jej samochód, a musi pojechać do letniego domu przyjaciółki. Razem ruszają w podróż. W tym samym czasie Sylwia, Traczyk i Jurek doprowadzają do finału afery z beczkami.

Powiatowy lekarz weterynarii i Żyro zostają zwabieni do Majaków i skompromitowani przed kamerą Kai. W domku Kozyry trwa rozgrywka w pokera, w której uczestniczy połowa mężczyzn z Majaków. Ich żony postanawiają pokrzyżować im plany. Przed wyjazdem Zofia organizuje pożegnalną kolację w leśniczówce, na którą zaprasza całą wieś. Podczas przyjęcia Struś oświadcza się Auguścikowej. W drodze na imprezę Dawid ma wypadek.

Najnowsze