Blondynka 8 sezon odcinek 95 - opis, streszczenie: Sydney Struś próbuje oświadczyć się Auguścikowej

2020-01-17 12:27 oprac. Ag
Blondynka 8 sezon odc. 95. Ksiądz Teofil Błażejczyk (Olaf Lubaszenko), Auguścikowa (Hanna Śleszyńska)
Autor: vod.tvp.pl Blondynka 8 sezon odc. 95. Ksiądz Teofil Błażejczyk (Olaf Lubaszenko), Auguścikowa (Hanna Śleszyńska)

"Blondynka" 8 sezon odcinek 95 (odc. 4) w TVP1 w piątek, 17.01.2020, o godz. 20.35. "Blondynka" 8 odcinek 4 (odc. 95) "Ruch oporu " streszczenie - Marta wyznaje miłość Dawidowi, czego świadkiem jest jego żona. W czasopiśmie "Lustra" ukazuje się wywiad z Sylwią, który budzi zainteresowanie całej wsi. Powiatowy lekarz weterynarii odkrywa, że krowa Europa przebywa na podwórku u wójta.

Traczyk odmawia wydania uciekinierki, która zgodnie z przepisami powinna trafić do rzeźni. Mieszkańcy Majaków chcą bronić zwierzęcia. Paweł, syn Zofii, postanawia podzielić dom po ciotce Leokadii na pół i zamieszkać w części, która należy się Jasiuni. Doktorowa wyraża zgodę, czym naraża się swojej bliźniaczce.

Sydney Struś próbuje oświadczyć się Auguścikowej, ale zajęta pracą w food tracku kobieta nie zwraca na niego uwagi. Mężczyzna daje więc za wygraną. Powiatowy weterynarz podejmuje kroki, by odebrać Sylwii prawo wykonywania zawodu. Niestety kobieta nie może liczyć na wsparcie Springera. Spędza noc na rozmyślaniach pod rozgwieżdżonym niebem. Nieoczekiwanie na polanie zjawia się Prometeusz - koń Jurka.

Najnowsze