Barwy szczęścia

Z Barw szczęścia zniknie nie tylko Natalia. Wielka miłość skończy się porażką, a to jeszcze nie koniec – ZDJĘCIA

Z "Barw szczęścia" po wakacjach zniknie bardzo ważna bohaterka! Mecenas Natalia Zwoleńska (Maria Dejmek) będzie musiała na jakiś czas pożegnać się z planem, bo grająca ją aktorka jest w ciąży. Jak to wpłynie na losy innych postaci "Barw szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2023? Zapowiada się na to, że nowe plany gwiazdy serialu mogą wywrócić do góry nogami kilka wątków. I być może czekają nas kolejne odejścia gwiazd z "Barw szczęścia". Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Natalia znika z "Barw szczęścia". Czy pociągnie za sobą innych bohaterów?

W ostatnim sezonie "Barw szczęścia" wątek Natalii kręcił się ostro wokół jej romansu z Cezarym Rawiczem. Sprawa była skomplikowana, bo Józefina Rawicz (Elżbieta Jarosik) już miała upatrzoną dla synka narzeczoną Sofię (Valeri Guliaieva). Cezary jednak zapałał do Natali wielkim uczuciem i kochanków połączyła wielka namiętność. Czy ten urzekający romans będzie musiał się skończyć przez pożegnanie Dejmek z planem

- Dzień dobry moi drodzy! Dostaje od Was mnóstwo pytań co będzie z moją serialową postacią, czy odchodzę z serialu na stałe. Spieszę z odpowiedzią ;) z racji mojego obecnego stanu🤰 na jakiś czas będę zmuszona udać się na małą przerwę. Brzuszek jest coraz większy, operatorzy dwoją się i troją, żeby go ukryć ;) nadchodzi więc czas „urlopu macierzyńskiego”(ku uciesze mojego syna, który cały czas pyta kiedy mama nie będzie chodzić do pracy.) Ale bez obaw, nie odchodzę z serialu na stałe. Wrócę jak tylko to będzie możliwe. Tymczasem życzę Wam pięknego dnia i uciekam na plan! Do lipca intensywnie pracujemy!!!

Uspokajamy: jak widać, pożegnanie Natalii z "Barwami szczęścia" to przejściowa sprawa, bo gwiazda ma zamiar powrócić po urodzeniu dziecka do serialu. Zapewne więc czeka nas jakiś wyjazd Zwoleńskiej za granicę. Czy pożegna się z nami nosząc pod sercem dziecko Cezarego?

Na pewno wraz z Natalią znikną na jakiś czas z planu "Barw szczęścia" także Cezary i jego była narzeczona. Bez pięknej pani mecenas i walki z Sofią o Rawicza wątek straci na znaczeniu. Być może Cezary wyjedzie razem z ukochaną na jakiś czas... Ale może ich wątek powróci z nową mocą za jakiś czas?

Nie przegap: Agata odchodzi z Barw szczęścia? Natalia Zambrzycka ma już inną pasję - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze