Barwy szczęścia

To ona zastąpi Klarę w Barwach szczęścia. Ładniejsza od żony Huberta? - ZDJĘCIA

To już pewne - w "Barwach szczęścia" po wakacjach miejsce Klary (Olga Jankowska) u boku Huberta (Marek Molak) zajmie nowa kobieta! Samotna matka i rozwódka zostanie ciepło przyjęta w rodzinie Pyrków. Wygląda na to, że polubią ją nawet Agata (Natalia Zambrzycka) i Marysia (Nina Szumowska)! Aktualnie kręcone są ZDJĘCIA do nowego sezonu "Barw szczęścia" i widać, że Hubert z Asią (Anna Gzyra) bardzo się do siebie zbliżą. Na planie serialu nie brak czułości... Czy nowa bohaterka pobije nieobecną Klarę także urodą? Oceńcie sami w ogromnej GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Nowa kobieta Huberta pobije Klarę urodą?

Klara w "Barwach szczęścia" zniknęła, odlatując do USA robić wielką karierę pisarską. Grająca ją od zawsze Olga Jankowska pożegnała się z serialem. Hubert z Marysią zostali sami, nagle porzuceni i zrozpaczeni nową sytuacją. Ale już widać na ZDJĘCIACH z planu serii, że długo nie będą płakać. Nowa partnerka Pyrki zauroczyu całą rodzinę i wyglądają razem na naprawdę szczęśliwych. Czy Asia jest ładniejsza od Klary?

Żona Huberta w "Barwach szczęścia" i jej następczyni to piękne kobiety. Jankowską mogliśmy obserwować, jak ze ślicznej dziewczynki zamieniała się w dorosłą kobietę, a Gzyra lata temu rozkochała w sobie samego Pawła Zduńskiego w "M jak miłość"! Jak dziś wygląda porówanienie tych pięknych dam!

W ogromnej GALERII ZDJĘĆ z "Barw szczęścia" znajdziecie unikalne ujęcia Klary i Asi w różnej konfiguracji. Są zbliżenia, różne fryzury, delikatny negliż i pełen luz. Która kobieta Pyrki bardziej Wam się podoba? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Nowa czołówka Barw szczęścia. Hubert tylko z Marysią, a Kasia z Łukaszem. Kto wyleci? - ZDJĘCIA     

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Sonda
Która kobieta Huberta Pyrki w "Barwach szczęścia" bardziej Ci się podoba: Klara, czy Asia?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze