Barwy szczęścia

Szokujące wyznanie Klary z Barw szczęścia! Olga Jankowska nie cierpiała swojej bohaterki! Dlatego odeszła z serialu?

Klara w "Barwach szczęścia" porzuciła Huberta (Marek Molak) i Marysię (Nina Szumowska), aby robić karierę w USA. Pewne jest, że już nigdy do domu Pyrków nie wróci, bo grająca ją Olga Jankowska zrezygnowała z dalszego udziału w serialu. Okazuje się, że powód decyzji aktorki, która dzięki roli Pyrki zyskała popularność, może być zaskakujący! Jankowska wyznała jaki był tak naprawdę jej stosunek do Klary w "Barwach szczęścia". Możecie być w szoku - gwiazda serialu tak na prawdę nie znosiła swojej bohaterki! Czy dlatego odeszła? Sprawdź szczegóły i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Olga Jankowska nie znosiła Klary, którą grała! Czy dlatego odeszła?

Fani "Barw szczęścia" kilka miesięcy "zostali zastrzeleni" informacją, że Klara już nigdy nie pojawi się w serialu. Zaczęło się od pisania książek o tematyce erotycznej, co dla żony Huberta okazało się "strzałem w dziesiątkę". Klara szybko zyskała rozgłos, a jej książki dotarły do USA.  Tam też odleciała Pyrka, aby robić wielką karierę. Na podstawie jej scenariusza miał powstać nawet hollywoodzki film! W Polsce została płacząca za matką Marysia i załamany postawą żony Hubert. Dlaczego tak się stało?

Jankowska ogłosiła, że odchodzi z "Barw szczęścia" i ta decyzja aktorki wymusiła zmianę w scenariuszu serialu. Klara była jedną z najważniejszych postaci w serii, bowiem dzięki małżeństwu z Hubertem dostała się do jednej z dwóch najważniejszych serialowych rodzin. Nigdy nie zostało jasno powiedziane, skąd taka nagła decyzja aktorki, która dzięki roli Pyrki stała się rozpoznawalna. Teraz prawda wyszła na jaw. 

- Wcielanie się w postać Klary przez tyle lat było czasem sporym wyzwaniem - wyznała Jankowska w magazynie "Świat seriali". - Nie ukrywam, że cieszę się, że mogę część cech jej charakteru wreszcie z siebie uwolnić! Te dobre mam nadzieję zostaną - dodała aktorka, aby złagodzić przekaz.

Czy wyjazd Klary wyjdzie Pyrkom w "Barwach szczęścia" na dobre? A może brak żony i matki doprowadzi do upadku Dajcie znać, co o tym sądzicie w SONDZIE na końcu tekstu! 

Zobacz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Związek Natalii i Cezarego zagrożony po wyjedzie z Polski! Jego była nie odpuści

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Czy rodzina Pyrków w "Barwach szczęścia" będzie bez Klary szczęśliwsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze