Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Związek Natalii i Cezarego zagrożony po wyjedzie z Polski! Jego była nie odpuści

2023-07-17 15:24

Związek Natalii (Maria Dejmek) i Cezarego (Marcel Opaliński) zawiśnie na włosku? Wiadomo już, że Zwoleńska zniknie z "Barw szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach, ale czy po wyjeździe prawniczki z Polski, relacja z Rawiczem ulegnie zmianie? Wokół nich stale kręciła się zakochana w mężczyźnie Sofia (Valeri Guliaieva). Kobieta nigdy nie uwolniła się z uczuć do byłego narzeczonego i zapowiada się, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, także nie odpuści! Natalia straci Cezarego na zawsze?

Natalia i Cezary rozstaną się po wyjeździe w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Czy miłość Natalii i Rawicza przetrwa? Nowy sezon "Barw szczęścia" przyniesie wielkie zmiany w życiu Zwoleńskiej. Wszystko przez ważny powód prywatny aktorki, która zaszła w drugą ciężę i udała się na urlop macierzyński. Z radością czeka na przyjście na świat córeczki Zosi, ale zapowiedziała przy tym, że jej bohaterka Natalia wróci jeszcze na ekrany. Oczywiście, można się domyślać, że przerwa Marii Dejmek od pracy przy serialu zajmie jakiś czas, a jej bohaterka zniknie za granicą. Informowaliśmy już, że prawniczka wyjedzie z Polski z Leą (Lena Sobota) i Cezarym, ale czy ich szczęście przetrwa?

W magazynie "Świat Seriali" czytamy, że nad związkiem Natalii i Cezarego mogą zawisnąć czarne chmury. Podobno ma mieć to związek z mąceniem Sofii. Przypomnijmy, że kobieta nigdy nie pogodziła się z rozstaniem z byłym narzeczonym i chciała go odzyskać. Na wszelkie sposoby starała się zwrócić jego uwagę, tym bardziej, że wspierała ją w tym Józefina (Elżbieta Jarosik). Natalia nie dawała jednak za wygraną, a Cezary nie zdradził Zwoleńskiej z byłą miłością. 

Dojdzie do rozstania Natalii i Cezarego po wyjeździe z Polski w nowych odcinkach "Barw szczęścia"?

Możliwe, że miłość prawniczki do biznesmena wcale nie przetrwa... Przecież to bardzo podobna sytuacja do zniknięcia Iwony (Izabela Zwierzyńska) z domu Pyrków. Ona także zabrała ze sobą córeczkę Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka) oraz początkowo wyjechał z nią Tomasz (Jakub Sokołowski). Szybko się okazało, że Kępski wrócił do Polski sam. Pyrka zdradziła go z pewnym profesorem i nie wróci już z USA. Wątek Kępskiego w "Barwach szczęścia" potoczył się w zupełnie innym kierunku niż początkowo zakładano. Czyżby podobna sytuacja miała mieć miejsce w przypadku Natalii i Cezarego? Oni też wyjadą razem, ale czy razem wrócą? Na szczegóły trzeba będzie jeszcze poczekać.

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze