Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego ciosem dla gwiazd Barw szczęścia. Ostatnie pożegnanie rodziny, żony z serialu i morze łez – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego ciosem dla gwiazd Barw szczęścia. Ostatnie pożegnanie rodziny, żony z serialu i morze łez – WIDEO, ZDJĘCIA

Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego ciosem dla gwiazd Barw szczęścia. Ostatnie pożegnanie rodziny, żony z serialu i morze łez – WIDEO, ZDJĘCIA

Straszna wiadomość o śmierci Stefana Górki z "Barw szczęścia" obiegła wszystkie media. I choć Krzysztof Kiersznowski od kilku lat walczył z nowotworem wszyscy do ostatniej chwili mieli nadzieję, że walkę wygra. Po tragicznej wiadomości o jego śmierci szybko zareagowała rodzina aktora - ta prawdziwa i serialowa. Gwiazdy "Barw szczęścia" urządziły Stefanowi Górce tak wzruszające pożegnanie, że nie sposób powstrzymać się od łez! Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak wszyscy płaczą pod odejściu przyjaciela.

"Barwy szczęścia". Wzruszające pożegnanie Stefana Górki. Gwiazdy nie mogą powstrzymać się od łez

Stefan Górka w "Barwach szczęścia" to jedna z najważniejszych postaci, bez których trudno wyobrazić sobie ten serial dalej. A jednak będzie trzeba, bo grający ojca Kasi Krzysztof Kiersznowski odszedł pogrążając w autentycznej rozpaczy bliskich, również tych serialowych.

Uwielbiany przez fanów i gwiazdy "Barw szczęścia" aktor umarł w niedzielę, tak jakby nie chciał swojego odejścia robić zbyt wielkiego zamieszania. Koledzy i koleżanki  z planu na tę straszną wieść o śmieciu przyjaciela pospieszyli go pożegnać. Niektóre słowa i obrazy są tak wzruszające, że trudno powstrzymać łzy - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Jedną z pierwszych osób z "Barw szczęścia", które pożegnały Stefana Górkę była oczywiście jego serialowa, ukochana córka, Kasia.

Krzysztof Kiersznowski.

Mój serialowy Tata….13 lat wspólnej pracy, spotkań na planie, których nie da się zapomnieć.

Poczucie humoru, sarkastyczne żarty, cięte riposty, nonkonformizm i własny pomysł na siebie.Introwertyk, a jak się wkurzył wulkan emocji…

Indywidualista ale przede wszystkim dobry człowiek….

Cholernie ciężko będzie grać bez Ciebie Krzysiu … ?

Zobacz też: Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Zmarł Stefan Górka z Barw szczęścia. Co się stanie z ojcem Kasi? 

Zobacz jak gwiazdy pożegnały Stefana Górkę z "Barw szczęścia" w GALERII ZDJĘĆ!

W ślad za Kasią pospieszyła druga córka Stefana, Carina. Grająca ją piękna Divine Martyńska napisała serdeczne, ciepłe pożegnanie kochającego dziecka. 

- Mój serialowy tata❤️ Kiedy czegoś nie umiałam zawsze powiedział: Nie martw się, damy radę"

Nie dbał o pieniądze, dbał o innych. Na planie nie dawał po sobie poznać, że coś go boli, a czasem cierpiał - Ewa Ziętek, serialowa żona Stefana, Waleria udzieliła obszernego wywiadu na temat dzielnych zmagań Kiersznowskiego z chorobą w serwisie gwiazdy.wp.pl.

- Krzysiu??? mam złamane serce - napisała Iga z "Barw szczęścia", czyli Ada Fijał. 

Bardzo mocno poruszona odejściem Kiersznowskiego jest Adrianna Biedrzyńska, Małgorzata z "Barw szczęścia". Gwiazda wspomina, że dopiero co nagrywali razem zdjęcia do nowej czołówki serialu!    

- Krzysiu kochany… dlaczego ??? Dlaczego zostawiłeś nas ??????????????Krzysio Kiersznowski nie żyje ?

Do głębokich wyrazów żalu gwiazd "Barw szczęścia" dołączyli także inni aktorzy seriali, filmów i teatru, jak Joanna Koroniewska (Małgosia Mostowiak z "M jak miłość"), Tomasz Ciachorowski (Artur z "M jak miłość"), czy Katarzyna Zielińka ("Zawsze warto").    

Czytaj także: Choroba aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przerwał milczenie o stanie zdrowia

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze