Barwy szczęścia

Rysiek z Klanu dołączył do Barw szczęścia! W 2781 odcinku złoży dziwną ofertę ważnej bohaterce!

Sensacja w "Barwach szczęścia"! Do obsady dołączył gwiazdor słynny ze swojej roli Ryśka w "Klanie! Piotr Cyrwus tym razem ma zagrać majętnego mężczyznę, którego oferta wpadnie w oko ważnej bohaterce. Czy bogaty Jankowski w "Barwach szczęścia" odczaruje sztandarową rolę aktora jako "Ryśka z Klanu"? W 2781 odcinku serialu nowy bohater może zmienić życie całej rodziny!

Barwy szczęścia. Rysiek z "Klanu" dołączył do obsady. Od razu wpadnie na ważną bohaterkę!

Rysiek w "Klanie" umarł, więc aktor nie ma już powrotu do roli, która przyniosła mu rozpoznawalność i sukces. Piotr Cyrwus w międzyczasie próbował swoich sił w innych serialach, jak: "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości", "Zakochanych po uszy", "Dziewczynach ze Lwowa" czy "Ojcu Mateuszu". Ale jak dotąd Piotr Cyrwus nadal mierzy się z "łatką Ryśka z Klanu". Czy występy w "Barwach szczęścia" zmienią ten stan rzeczy?

Cyrwus jako Jankowski pojawi się po raz pierwszy w 2781 odcinku "Barw szczęścia". Wtedy Kasia (Katarzyna Glinka) wybierze się z Ksawerym (Bartosz Gruchot) i Paulinką (Lena Jastrzębska) na wycieczkę rowerową do starego, opuszczonego domu. Na miejscu spotka majętnego właściciela tajemniczej nieruchomości. Jankowski zdradzi Kasi, że właśnie wystawił dom na sprzedaż.

Spotkanie Kasi z Jankowskim w "Barwach szczęścia" nastąpi w momencie, kiedy Ksawery i Paulina będą szaleć w zabawie przed starym domem. Kiedy właściciel to zobaczy ruszy na nich z groźną miną.

- Kim jesteście? I co tu robicie? - zapyta Jankowski wystraszoną Kasię.

- Przepraszamy. Naprawdę myśleliśmy, że nikt tu nie mieszka i że nikomu nie przeszkadzamy. Nie chcemy robić kłopotu... - odpowie Kasia i zwróci się do dzieci: - Kochani, musimy się zbierać, bierzcie rowery.

Jankowski w 2781 odcinku "Barw szczęścia" jednak elegancko przedstawi się Sadowskiej w i poinformuje ją, że jest właścicielem domu. Zapewni też, że zabawa dzieci wcale mu nie przeszkadza.

- Nie robicie kłopotu. I tak nikt tu nie mieszka. Ja przyjeżdżam czasem z miasta zobaczyć, czy miejscowi pijaczkowie nie urządzili tu sobie meliny. Ale widzę, że nie - powie Jankowski i wyjaśni, że dom od dawna stoi pusty. - Wymaga solidnego remontu, ale to już nie moje zmartwienie...

62-letni Cyrwus pożegnał się z rolą w "Klanie" w 2011 roku. fani do dziś kochają aktora za postać niezaradnego męża Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i ojca Bożenki (Agnieszka Kaczorowska), Maćka (Piotr Swend) oraz Kasi (Julia Królikowska).

- Po "Klanie" długo walczyłem o to, aby wszystkim udowodnić, że pan Rysio to tylko fikcyjna postać. Łatwo nie było, bo większość z nas wierzy w to, co widzi na ekranie telewizora. Zdarza się, że wciąż wołają jeszcze za mną: "O! Rysiek!", ale nie mam już z tym problemu - wyznał Cyrwus na portalu swiatseriali.interia.pl.

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2773: Karolina znów wystawi Stańskich. Niby będzie po ich stronie, a wbije im nóż w plecy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Najnowsze