Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2773: Karolina znów wystawi Stańskich. Niby będzie po ich stronie, a wbije im nóż w plecy - ZDJĘCIA

2023-03-07 9:25

Karolina (Marta Dąbrowska) w 2773 odcinku "Barw szczęścia" znów pokaże, że nie można jej ufać! Niby pomogła ująć przestępcę Rafała (Wojciech Solarz), ale tak naprawdę znów pokaże, że nie Stańscy nie mogą na nią liczyć. Bruno (Lesław Żurek) wróci do hotelu w 2773 odcinku "Barw szczęścia" i spotka się z czułym przywitaniem recepcjonistki. Szkoda tylko, że kiedy przyjdzie co do czego, kiedy on wyjawi jej jak toczą się losy Zaborskiego, Karolina znów się wycofa i będzie się bała pomagać Stańskim. Bez jej zeznań i przełamania się, całe starania pójdą na marne...

"Barwy szczęścia" odcinek 2773 - czwartek, 9.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2773 odcinku "Barw szczęścia" Bruno wróci do hotelu, gdzie z wielką radością przywita go Karolina. Recepcjonistka długo trwała po stronie Rafała, ale i ona w końcu zorientowała się, że to zły człowiek, który manipuluje wszystkimi. To on stoi za porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski) i wymuszaniem okupu. Karolina pomogła Bożenie (Marieta Żukowska) i Brunowi w schwytaniu bandyty, a mężczyzna poinformuje ją także, że przyjeżdża z dobrymi wiadomościami, bo podobno policji udało się odzyskać pieniądze z okupu za jego syna. Rzuci się na Bruna w uścisku i ucieszy się, że pieniądze wyłudzone od Rafała do niego wrócą. 

Karolina znów wystawi Bożenę i Bruna? W 2773 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie chciała zeznawać

Sytuacja diametralnie się zmieni, kiedy w 2773 odcinku "Barw szczęścia" Bruno wspomni o zeznaniach. Karolina pomogła w ujęciu Rafała, ale potrzebna jest jej dalsza współpraca do skazania bandyty.

- Kiedy ostatnio widziałaś Rafała? - zapyta się Stański. - Nie miałam ani ochoty ani możliwości. Zresztą nie chcę mieć teraz kontaktu z Rafałem. I tak się stresuję, że zobaczę go na rozprawie - powie kobieta, przyznając się, że nie chce mieć z Zaborskim nic wspólnego. To niestety nieuniknione, bo do ostatecznego skazania Rafała potrzeba jej zeznań. 

- Będziesz zeznawać? - zapyta się Stański, a kobieta niewyraźnie pokiwa głową i od razu przyzna się, że bardzo się boi całej sytuacji. - Nie wiem jak sobie poradzę... - rzuci wymownie Karolina. - Będziesz musiała - przypomni jej Bruno. - Jesteś teraz cennym świadkiem dla oskarżenia - przypomni mężczyzna. - Wiem, ale przeraża mnie ta sytuacja - przyzna bez ogródek kobieta, ale Stański uspokoi ją, że ma jego pełne wsparcie. 

Czy Karolina ostatecznie zdecyduje się zeznawać? Jej słowa będą miały kluczowe znaczenie do rozwiązania całej sprawy. Jeśli kolejny raz wystawi Stańskich, ich życie nie będzie już nigdy takie samo. Bruno będzie miał nadzieję, że nie zawiedzie się na kobiecie. 

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze