Powrót Magdy z Barw szczęścia. Honorata Witańska w nowej roli w serialu!

2020-08-04 12:39 Ag
Powrót Magdy z Barw szczęścia. Honorata Witańska w nowej roli w serialu
Autor: AKPA Powrót Magdy z Barw szczęścia. Honorata Witańska w nowej roli w serialu

Honorata Witańska odeszła z serialu "Barwy szczęścia" dwa lata temu, ale jej bohaterka Magda jest wciąż ważną częścią rodziny Zwoleńskich. Bliscy bardzo przeżywali chorobę psychiczną Magdy, która leczyła się nawet w szpitalu psychiatrycznym. Czy jest szansa na powrót Magdy do "Barw szczęścia"? Witańska niedawno przyjęła propozycję od producentów serialu, ale pokaże się w zupełnie innej roli. Kogo teraz zagra?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Jakiś czas temu na planie "Barw szczęścia" pojawiła się znów serialowa Magda. Córka Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i siostra Natalii (Maria Dejmek) zniknęła z życia całej rodziny kiedy zachorowała na depresję i trafiła do psychiatryka. Długo nie było wiadomo co się z nią dzieje. To Małgorzata pokazała zdjęcie z Magdą i Natalią i rozwiała wszelkie wątpliwości czy jej druga córka wróci do serialu.

Patrz też: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Przed Honoratą Witańską niebawem rozpocznie się nowy etap w karierze. Po odejściu z "Barw szczęścia" opuściła też serial "Policjantki i policjanci", ale przyjęła rolę Jagny Edelwajs, przyjaciółka Sylwii (Marta Żmuda Trzebiatowska) w 8 sezonie "Blondynki". Wystąpiła też gościnnie w "Ojcu Mateuszu".

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Patrz też: 58-letnia gwiazda Barw szczęścia pokazała NAGIE ZDJĘCIE. Adrianna Biedrzyńska wygląda jak nastolatka!

Już od września była gwiazda "Barw szczęścia" pojawi się w nowej roli w telewizji Polsat. Dołączyła bowiem do obsady serialu "Pierwsza miłość", gdzie wcieli się w postać pedagog szkolnej Marty. To ona pierwsza zauważy, że coś złego dzieje się z Tomkiem (Oskar Wojciechowski), synem Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). Nastolatek bardzo przeżyje rozstanie Kulczyckich i zacznie coraz bardziej się buntować.

Być może Witańska zatęskni też za Magdą z "Barw szczęścia" i wreszcie zakończy wątek swojej bohaterki. Obecnie nie wiadomo co się dzieje z Magdą i czy zamierza wrócić do matki Małgorzaty, ojca Jerzego (Bronisław Wrocławski) oraz siostry Natalii.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Wdzięczność 🌊🙏🏼☀️ Post udostępniony przez Honorata Witańska (@honoratawitanska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
36,6 🌡 Post udostępniony przez Honorata Witańska (@honoratawitanska)
Honorata Witańska jako Marta w serialu Pierwsza miłość
Autor: Instagram Honorata Witańska jako Marta w serialu Pierwsza miłość
Najnowsze