Barwy szczęścia

Natalia z Barw szczęścia pokazała ciążowy brzuszek! Tak się bawi Maria Dejmek po odejściu z planu – ZDJĘCIA

Natalia odeszła z "Barw szczęścia", bo grająca ją Maria Dejmek zaszła w drugą ciążę. Gwiazda już wie, jaka jest płeć dziecka i wybrała nawet imię - pisaliśmy o tym jako pierwsi. Teraz serialowa Natalia dumnie prezentuje ciążowy brzuszek i zdradza, jak się zabawia podczas dni wolnych od planu "Barw szczęścia". Jak długo nie będziemy oglądać mecenas Zwoleńskiej w TVP2?

Barwy szczęścia. Natalia już nie wraca na plan. Dumna Maria Dejmek pokazuje ciążowy brzuszek

Natalię w "Barwach szczęścia" zobaczymy jeszcze jesienią. Gwiazda pożegnała się z planem, ale zdążyła nagrać część odcinków do nowego sezonu serii. Dzięki temu wiemy, że najpewniej pani mecenas wyleci na jakiś czas za granicę, ale nie sama, bo towarzyszył jej będzie Rawicz (Marcel Opaliński)! Tym samym Natalia odniesie ostateczne zwycięstwo nad Sofią (Valeri Guliaieva) - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Natalia na jakiś czas zniknie z "Barw szczęścia", ale i tak będziemy ją oglądać codziennie w TVP2. Jak to możliwe? Zwoleńska i jej ukochany Cezary dołączyli do nowej czołówki serialu! Tak więc gwiazdy nie pozwolą o sobie zapomnieć nawet podczas dłuższej przerwy w opowiadaniu ich historii. 

Tymczasem Natalia z "Barw szczęścia" cieszy się już urlopem od pracy na planie, który sama nazywa "macierzyńskim". Aktorka wychowuje 4-letniego Gucia, ale mała Zosia nieźle rośnie w jej brzuchu!

Dumna gwiazda "Barw szczęścia" pokazała, jak teraz wygląda i cieszy się ciążą. Dejmek jest aktualnie zakochana w różowym kolorze, a czas spędza z truskawkami w ogrodzie oraz z synkiem na... trampolinach! Zobacz jak teraz kwitnie Natalia z "Barw szczęścia" w GALERII ZDJĘĆ!

- Gucio w przedszkolu, Miłosz na wyjeździe służbowym. Jestem tylko ja, książka, szum drzew i tańcująca w brzuszku Zosia. Ostatnie dwa miesiące były bardzo intensywne zawodowo. Bardzo czekałam na ten czas spokoju i wyciszenia. Nie muszę uczyć się tekstu, nie muszę jechać na plan, nie muszę pędzić do teatru na wieczorny spektakl. Nic nie muszę. Absolutny brak planów. I to jest prawdziwy urlop macierzyński!!! (rzecz jasna urlop trwa tylko do godz 16, potem odbieram Gucia z przedszkola;)) - napisała gwiazda "Barw szczęścia" na swoim profilu na Instagramie. 

Promieniejesz ❤️😍 - posypały się komentarze fanów. 

- Dobre i te kilka godzin dla siebie 🩷🩷🩷

- Wspaniała ❤️❤️❤️

- 👏👏👏👏👏👏

- 🔥❤️ extra

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena nie zatrzyma Karoliny w hotelu! Poprosi tylko o jedno

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze