Barwy szczęścia

Koniec Oliwki w Barwach szczęścia?! Wiktoria Gąsiewska tak bardzo zmieniła się do nowej roli, że nikt jej nie pozna! – ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" nadchodzi koniec Oliwki? Wiktoria Gąsiewska dostała nową rolę, do której zmieniła się nie do poznania! Piękna Zbrowska w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" znalazła nową miłość w osobie Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski). Ale to może nie wystarczyć, aby pociągnąć tę historię, zwłaszcza, że Gąsiewska zagra w nowej produkcji u boku największych gwiazd - zobacz TO w GALERII! Obiecujemy, nie rozpoznacie Oliwki na ZDJĘCIACH!

Barwy szczęścia Koniec Oliwki w nowym sezonie? Gąsiewska wystąpi w nowej produkcji z największymi gwiazdami 

W "Barwach szczęścia" po wakacjach Oliwka może wystąpić po raz ostatni. Wiele na to wskazuje, bo Gąsiewska dostała rolę w wielkiej produkcji u boku Małgorzaty Sochy (Inga w "Przyjaciółkach") i Marcina Roznerskiego - Marcina z "M jak miłość"! Czy kariera w wielkim filmowym świecie zakończy przygody ślicznej manicurzystki w serialu, który przyniósł jej sławę?

 W nowym sezonie "Barwach szczęścia" Oliwka znów będzie musiała zatroszczyć się o byłego narzeczonego, Kajtka (Jakub Dmochowski). Niewierny Cieślak po rozstaniu ze Zbrowską upadnie na samo dno i zostanie bezdomny. Oliwka nie przejdzie obok tego faktu obojętnie nawet pomimo tego, że jej romans z Kępskim będzie rozkwitał. Ale może Oliwka zostawi obu panów "na pastwę losu" i odejdzie w swoją stronę?

Pewne jest, że Oliwka z "Barw szczęścia" zagra w nowej komedii romantycznej Polsatu u boku Sochy, Roznerskiego, Doroty Kolak (Stefa w "{Przyjaciółkach") i Justyny Zielskiej (Jolka w "Pierwszej miłości"). Do tego Gąsiewska zmieni się tak, że naprawdę nikt jej nie pozna - musisz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

Uspokajamy fanów "Barw szczęścia" - Oliwka występuje w nowej czołówce serialu, mało jest więc prawdopodobne, aby miała odejść.  Po prostu młoda aktorka znajduje czas na grę i w "Barwach szczęścia" w filmach oraz innych serialach. 

Zobacz także: Szokujące wyznanie Klary z Barw szczęścia! Olga Jankowska nie cierpiała swojej bohaterki! Dlatego odeszła z serialu?

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze