Koniec Barw szczęścia. Patryk zdradzony w ostatnim 2465 odcinku! Nigdy by się nie spodziewał takiego noża w plecy

i

Autor: VOD.TVP.PL Koniec Barw szczęścia. Patryk zdradzony w ostatnim 2465 odcinku! Nigdy by się nie spodziewał takiego noża w plecy

Koniec Barw szczęścia. Patryk zdradzony w ostatnim 2465 odcinku! Nigdy by się nie spodziewał takiego noża w plecy

2021-06-09 10:55

Patryk (Konrad Skolimowski) mocno oberwie w 2465 odcinku "Barwy szczęścia". Zostanie zdradzony i wyląduje całkiem sam, ze swoimi problemami i załamaniem. Koniec "Barwy szczęścia" nie będzie dla niego łaskawy. Wszystko zacznie się od wielkiego przekrętu Kornela (Jakub Bohosiewicz), potem wtrąci się Justin (Jasper Sołtysiewicz), a na końcu dobije go Agata (Natalia Zambrzycka). Młody Jezierski nie zazna litości od losu. Nie spodziewa się, że dostanie nóż w plecy, a na końcu i tak wyląduje sam.

"Barw szczęścia" ostatni odcinek 2465 przed wakacjami - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

Koniec "Barwy szczęścia" zapowiada się tragicznie dla Patryka, który po powrocie z Francji, będzie odkrywał coraz to nowe fakty, które wcale mu się nie spodobają. Zacznie się od wielkiej afery z ojcem, który wciągnął go w oszukany handel podrobionymi winami. 

- Jesteśmy oszustami!(...) Nie mogę uwierzyć, że historia z wypadkiem na budowie niczego cię nie nauczyła...Nie minęło pół roku, a ty organizujesz kolejny przekręt! (...) Zrobiłeś to, bo lubisz żyć w luksusie, ale nie masz zamiaru na to uczciwie pracować - wygarnie Kornelowi Patryk w 2465 odcinku "Barwy szczęścia", a to dopiero początek jego kłopotów.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" nie tylko Kornel zawiedzie Patryka. Chłopak zacznie się zwierzać Justinowi ze swoich problemów, a on słowem nie zająknie się, co wyprawia za jego plecami ze Sławką (Ewelina Serafin). Kobieta zauroczyła się w młodym i przystojnym koledze syna i będzie mocno przesadzała w nagabywaniu go. Justin rzuci do młodego Jezierskiego pomysł na biznes, skoro obaj zmuszeni będą ulotnić się z szemranej pracy dla Kornela. 

Skotnicki wymyśli, że mogliby robić koszulki z nadrukami i sprzedawać je w sieci, ale Patryk nie będzie rozentuzjazmowany pomysłem. 

- Trzeba ogarnąć jakąś dobrą apkę na telefon - powie Jezierski. - Proponuję aplikację, która uniemożliwi dzwonienie i pisanie do byłych dziewczyn. Taki odgórny ban na zawsze - doda niby w żartach myśląc o Agacie.

Justin nie zająknie się słowem, że przyjaciel trafił w samo sedno, a jego matka nie daje mu żyć. Wbije mu nóż w plecy i patrząc prosto w oczy będzie udawał, że nie ma nic wspólnego ze Sławką, która szaleje na jego punkcie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek z piękną żoną Marią na wakacjach dzieli się radosną nowiną! To w niej zakochał się Budzyński przed Magdą

Nie dość, że Patryk w 1465 odcinku "Barwy szczęścia" pokłóci się z ojcem oszustem, przyjaciel wbije mu nóż w plecy i będzie romansował z jego matką, to jeszcze nie ma co liczyć na Agatę. Dziewczyna wyśle mu wrednego smsa, chociaż bardzo za nim tęskni.

- Kiedy zabierzesz swoje rzeczy? - napisze Pyrka. - Jak będę miał czas - odpowie jej krótko Jezierski.

Patryk w "Barwy szczęścia" zostanie całkiem sam z problemami, a wszyscy bliscy go zdradzą. Nie wiadomo co gorsze, ojciec oszust, przyjaciel zdrajca czy narzeczona, która nie potrafi się z nim dogadać. 

Najnowsze