Barwy szczęścia

Kiedy Barwy szczęścia wracają do telewizji? Na nowe odcinki trzeba będzie poczekać - ZDJĘCIA

"Barwy szczęścia" spotkał ten sam los, co siostrzane seriale: "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Ostatnie sezony zniknęły z telewizji na tydzień przed terminem i fani muszą się uzbroić w cierpliwość podczas wyjątkowo długiej wakacyjnej przerwy. W końcu produkcja "Barw szczęścia" postanowiła wypowiedzieć się na temat, kiedy wystartuje nowy sezon w TVP2! Przy tej okazji zobaczymy też nową ramówkę serii, którą nagrały właśnie największe gwiazdy. Sprawdź co już wiemy na temat powrotu "Barw szczęścia" do telewizji!

Kiedy Barwy szczęścia wracają do telewizji? Jest wypowiedź produkcji!

"Barwy szczęścia" są w czołówce najbardziej lubianych seriali Polaków. Saga rodu Grzelaków i Pyrków wyświetlana jest od 2007 roku i na szczęście nic nie zapowiada końca. Właśnie powstała nowa czołówka serii, do której dołączyli nowi bohaterowie. Kiedy zobaczymy efekt ciężkiej pracy gwiazd na planie w telewizji? Kodur, Sebastian i Herman to panowie, którzy staną u boku swoich dam na początku każdego odcinka. Niestety, wiele wskazuje na to, że w czołówce nie zobaczymy już Aldony i Borysa. Czekają nas więc spore zmiany w nowym sezonie serialu.  

Fani "Barw szczęścia" nie są szczęśliwi z powodu wyjątkowo długiej, bo 3-miesięcznej przerwy w emisji ich ulubionego serialu w TVP2. Dlatego bardzo często pytają, kiedy start nowego sezonu w telewizji. 

Kiedy na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u zapytaliśmy fanów "Barw szczęścia" jak podoba się Wam nowa czołówka serialu oczywiście pojawiły też pytania o to, kiedy zobaczymy nowe odcinki w telewizji. I padła odpowiedź produkcji! 

- Super! - fani licznie komplementowali nową czołówkę serii. - Kiedy będzie nowy odcinek Barwy Szczęścia?

- Ogłosimy to w sierpniu 🧡 - zapewniła produkcja "Barw szczęścia". 

- Czekam z niecierpliwością z telewizorkiem💙

- Szkoda ze Aldony Nie Ma. Ale ogólnie super

- Czołówka jest fajna zobaczymy jakie wątki nam pokażą...

Nie przegap: Nowa twarz Agaty z Barw szczęścia. Nikt nie poznał tak odmienionej Natalii Zambrzyckiej w nowej czołówce - ZDJĘCIA, WIDEO 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze