Kazimierz Mazur nie żyje. Co się stanie z Tomaszem z Barw szczęścia?

i

Autor: Artrama Kazimierz Mazur nie żyje. Co się stanie z Tomaszem z Barw szczęścia?

Śmierć Tomasza z Barw Szczęścia

Kazimierz Mazur nie żyje. Co się stanie z Tomaszem z Barw szczęścia?

Tragiczna wiadomość o śmierci aktora z "Barw szczęścia". Zmarł Kazimierz Mazur, który od początku serialu wcielał się w rolę Tomasza Wiśniewskiego, ojca Bożeny (Marieta Żukowska). Informację o tym, że 74-letni Kazimierz Mazur nie żyje, podali na oficjalnym profilu aktora na Instagramie jego żona Katarzyna Gartner i syn Kazimierz Mazur, także aktor. Kochany przez widzów Kazimierz Mazur odszedł po długiej i ciężkiej chorobie. Co się teraz stanie z Tomaszem Wiśniewskim w serialu "Barwy szczęścia"? Czy odejdzie także na ekranie?

Kazimierz Mazur nie żyje. Co się stanie Tomaszem Wiśniewskim w "Barwach szczęścia"

Kazimierz Mazur, znany z "Barw szczęścia" , zmarł o poranku we wtorek, 6 września 2022 roku. Aktor odszedł po długiej i ciężkiej chorobie, o czym z żalem poinformowała jego najbliższa rodzina na Instagramie. Co się teraz stanie z postacią Tomasza w serialu?

- Dziś nad ranem po długim zmaganiu się z ciężką chorobą zmarł Ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek. Spokój jego pięknej duszy - pod pożegnalnym postem podpisali się żona Kazimierza, Katarzyna Gartner oraz syn Kazimierz Mazur z Rrodziną. 

Barwy szczęścia, odcinek 2625: Ostatni prezent zmarłego Zenka dla Basi! Przed śmiercią wyśle jej wzruszający podarunek – WIDEO

Tomasz w "Barwach szczęścia", ukochany Amelii (Stanisława Celińska) od lat choruje na serce, cierpi na ciężką chorobę wieńcową. Niemal 4 lata temu prawie umarł na zawał, ale na szczęście cudem wrócił do świata żywych. Co teraz scenarzyści "Barw szczęścia" zrobią z powszechnie lubianą i szanowaną postacią Tomasza, byłego dozorcy osiedla "Pod Sosnami"?

"Barwy szczęścia" żegnają ostatnio swoich najstarszych bohaterów, legendy serialu. W lipcu 2021 roku odszedł grający Zenka Grzelaka Jan Pęczek, a w październiku Krzysztof Kiersznowski, czyli Stefan Górka. Zenek Grzelak w "Barwach szczęścia" umarł w dzień imienin swojej żony Basi (Sławomira Łozińska), ale Stefan wciąż żyje w serialu. Jaki los spotka Tomasza?

Choroba sercowa Tomasza w "Barwach szczęścia" może stać się przyczyną pożegnania z tą kultową już postacią. Na razie pogrążamy się w głębokim smutku, bo Kazimierz Mazur już nie zawita na plan "Barw szczęścia". 

Przyjaciele rodziny i fani talentu aktora z "Barw szczęścia" tak wyrazili w słowach swój żal po odejściu Kazimierza Mazura. 

- ? Wyrazy współczucia

- Moje głębokie i szczere kondolencje. ?

- Wyrazy współczucia ??? ????

- Wyrazy współczucia, przytulam mocno?

Zobaczcie koniecznie poniżej wzruszający film z nagraniem piosenki "Małe szczęścia", w którym Ci którzy odeszli - Tomasz, Stefan i Janek śpiewają dla młodych Aldony i Borysa Grzelaków po pożarze ich domu w Borkach. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany