Barwy szczęścia

Kama odejdzie z Barw szczęścia?! Natalia Jędruś przeszła do konkurencyjnej stacji

2023-06-22 12:42

To już koniec Kamy (Natalia Jędruś) w "Barwach szczęścia"?! Kochanka Zbyszka Stawickiego (Piotr Borowski), która dzięki pomocy Marka (Marcin Perchuć) i Huberta (Marek Molak) cudem uniknęła śmierci z rąk psychola i w końcu odzyskała wolność, odejdzie na zawsze? Bardzo możliwe, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie będzie już Zdrojewskiej, która wyjechała, nie mogąc poradzić sobie z traumą. Tym bardziej, że zniknięcie Kamy nie wzięło się znikąd, gdyż Natalia Jędruś przyjęła ofertę konkurencyjnej stacji i w nowym serialu Polsatu wcieli się w zupełnie inną rolę! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

To już koniec Kamy w "Barwach szczęścia"? Natalia Jędruś pojawi się w nowym serialu konkurencyjnej stacji w zupełnie innej roli!

W obecnym sezonie "Barw szczęścia" w życiu Kamy rozegrał się prawdziwy dramat za sprawą Zbyszka Stawickiego! Mimo iż kochanek odgrywał rolę "biednego misia" po odejściu Anety (Zofia Zborowska-Wrona), to ani słowem nie zająknął się pielęgniarce, że to on stoi za zabójstwem swojej żony, której śmierć wcale nie była nieszczęśliwym wypadkiem. I niestety Kama sama mogła się o tym przekonać, gdy o mały włos nie stała się kolejną ofiarą psychola! Tylko dzięki czujności Marka i pomocy Huberta, Zdrojewską w ostatniej chwili udało się wyrwać z rąk psychola, który podbił ją do nieprzytomności i nafaszerował lekami, a następnie wywiózł do lasu, gdzie nikt miał ich nie znaleźć. Kama podjęła jednak próbę ucieczki, która uratowała jej życie, gdyż przypadkowo napotkana rowerzystka, zaalarmowała służy, postawione w stan gotowości przez Kodura (Oskar Stoczyński), dzięki czemu w finale sezonu "Barw szczęścia" przed przerwą wakacyjną jej życie udało się uratować.

Tyle tylko, że w ostatnich odcinkach "Barw szczęścia" przed wakacjami Kama nie umiała poradzić sobie z traumą, jaka została po ostatnich przerażających wydarzeniach, zgotowanych przez Zbyszka. Mimo iż Zdrojewska była wolna fizycznie, gdyż jej oprawca w końcu został zatrzymany, to psychicznie nie umiała poradzić sobie w miejscu, gdzie miała wyłącznie złe wspomnienia. Wówczas pielęgniarka postanowiła wyjechać i zacząć wszystko od nowa w innym miejscu. I wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej już nie wróci! A wszystko przez to, że Natalia Jędruś przyjęła ofertę konkurencyjnej stacji, gdzie w nowym serialu Polsatu wcieli się w zupełnie inną rolę!

16 czerwca 2023 roku na Polsat Box Go zadebiutował nowy thriller medyczny "Sortowania", w której Natalia Jędruś dostała jedną z głównych ról. Popularna Kama z "Barw szczęścia" wciela się tam w postać Justyny, nastolatki z zaburzeniem osobowości typu borderline. Dziewczynę cechuje nieprzewidywalność, gdyż kieruje się nagłymi i skrajnymi emocjami, przez które podejmuje nieracjonalne decyzje. Czy udział w nowym serialu Polsatu będzie równoznaczny z tym, że Kama zniknie z "Barw szczęścia" na dobre? Na ten moment odpowiedź na to pytanie pozostanie jeszcze tajemnicą, ale póki co aktorka nie pojawiła się jeszcze na planie uwielbianego serialu TVP2, gdzie aktualnie kręcone są sceny do nowych odcinków, które widzowie zobaczą już po przerwie wakacyjnej!

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze