Barwy szczęścia

Gwiazda TVP dołącza do obsady Barw szczęścia. Beata Fido grała już w serialu, ale teraz weźmie się za Kasię Górkę!

2023-08-08 13:31

Jest gwiazdą TVP, a teraz dołączy do obsady "Barw szczęścia". W nowym sezonie serialu widzowie zobaczą Beatę Fido, znaną m.in. z ról w takich produkcjach jak np. "Leśniczówka" czy "Komisarz Alex". Teraz aktorka wcieli się w nową rolę Wandy, która mocno namiesza w życiu kliku innych postaci z "Barw szczęścia". Mowa o Ania (Hanna Klepacka), Vincenzo (Alessandro Curti) oraz Kasi Górce (Katarzyna Glinka). Chociaż Wanda zrobi dobre pierwsze wrażenie, szybko wyjdzie na jaw, że nie można jej lekceważyć!

Beata Fido dołącza do obsady "Barw szczęścia". Wanda namiesza w życiu bohaterów

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, do obsady "Barw szczęścia" dołączy Beata Fido. Nastąpi to dokładnie w 2835 odcinku "Barw szczęścia", kiedy to w "Feel Good" pojawią się Wanda i Mariola (w tej roli Jadwiga Wianecka). Kobiety zjawią się w knajpce, by posmakować wina i dań na wynos. Zrobią dobre pierwsze wrażenie, a Ania i Vincenzo przystąpią do obsługi klientek. Dopiero po chwili wyjdzie na jaw, że Wanda i Mariola są kontrolerkami z Urzędu Skarbowego i przeprowadzają inspekcję. Niestety wyjdzie na jaw, że kobiety mają zastrzeżenia co do funkcjonowania "Feel Good". Oznacza to, że Kasia, Ania i Vincenzo mogą mieć spore kłopoty...  Wanda nie odpuści i zacznie wypytywać Włocha o to, jak funkcjonuje w trudnych czasach inflacji i skąd bierze zagraniczne towary. Zazwyczaj pogodny Vincenzo i uśmiechnięta Żabcia spostrzegą, że szykują się kłopoty. 

Beata Fido występowała w wielu hitach TVP

Aktorka, która wcieli się w rolę Wandy w nowym sezonie "Barw szczęścia" grała już w wielu innych produkcjach TVP. Wystąpiła m.in. w "Leśniczówce" jako lekarka Magda lub "Komisarzu Alexie" jako komisarz Marta Grabska, a także "Blondynce" jako Daria. Zagrała również główną rolę w filmie "Smoleńsk". Co ciekawe, to nie jej pierwsza przygoda z serialem "Barwy szczęścia", bo Beata Fido pojawiła się epizodycznie w poprzednich sezonach serialu. Miało to miejsce w 1103. odcinku w 2015 roku oraz rok później, w odcinku 1248. Teraz rola Wandy będzie jednak większa, a postać grana przez Fido wpłynie na dalsze losy ważnych postaci. Wanda i jej serialowa kompanka Mariola przestraszą Vincenzo i Anię. Kasia może więc spodziewać się kłopotów w "Feel Good" i nie tylko. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze