Barwy szczęścia

Czarna seria w Barwach szczęścia. Koszmarny wypadek Renaty w odcinku 2805 to początek koszmaru! Kodur rozpocznie własne śledztwo

W 2805 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do koszmarnego wypadku Renaty (Anna Mrozowska)! Ukochana Kodura (Oskar Stoczyński) wejdzie na ulicę wprost pod koła rozpędzonego samochodu! Co się stanie Renacie? Wiadomo już na pewno, że Marcin nie podaruje tego wypadku i rozpocznie własne śledztwo w tej sprawie! Czy tragedia w 2805 odcinku "Barw szczęścia" to początek czarnej serii w życiu zakochanych?

"Barwy szczęścia" odcinek 2805 - środa 26.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2805 odcinku "Barw szczęścia" Marcin pójdzie na pogrzeb zamordowanego partnera. Będzie to okazja do należytego pożegnania przyjaciela, ale i rozmowy z wdową po nim. Kodur wyzna Renacie po ceremonii, że niestety nie dostał od niej odpowiedzi na żadne z zadanych pytań. Marcin pozostanie więc w wielkiej niepewności na temat szczegółów morderstwa i ostatnich godzin życia przyjaciela. A później zaczną się dziać straszne rzeczy!

Pierwszą ofiara czarnej serii w 2805 odcinku "Barw szczęścia" padnie Renata. Po rozmowie z ukochanym kelnerka spróbuje normalnie przejść przez ulicę, ale nagle zacznie na nią najeżdżać rozpędzone auto! Co się stanie Renacie?   

Zdradzamy: w 2806 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy, że Renata nie doznała poważnych obrażeń. Ale Kodur będzie namawiał ją, aby zrobiła obdukcję i zgłosiła sprawę na policję. Dzięki temu będzie mógł rozpocząć własne śledztwo w tej sprawie.  

I Kodur w 2806 odcinku "Barw szczęścia" szybko namierzy samochód pirata drogowego, który o mało nie zabił jego ukochanej! Okaże się, że kierowca i pasażer to nie były przypadkowe osoby! Rozpędzonym samochodem jechali znani już przestępcy Kiciak (Artur Ziółkowski) i Rutek. 

Czy wypadek Renaty w 2805 odcinku "Barw szczęścia" to poważne ostrzeżenie dla Kodura? Czy tak bandyci przekażą mu wiadomość, że jak nie przestanie grzebać w przeszłości znów zabiją najbliższe mu osoby? Przekonamy się śledząc wątek od środy 26 kwietnia w TVP2. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2795: Bruno po powrocie z Bożeną do hotelu wyzna Karolinie jak bardzo tęsknił! Zostaną przyłapani - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Pierwszy taniec Dominiki i Sebastiana. Poruszy wszystkich gości weselnych
Najnowsze