Barwy szczęścia

Barwy szczęścia wyleciały z ramówki! Jeden odcinek mniej w tygodniu. Znamy powód!

Zła wiadomość z "Barw szczęścia"! Serial wyleciał z ramówki i zobaczymy o jeden odcinek w tygodniu mniej! Co się stało? Wierni fani "Barw szczęścia" nie lubią takich niespodzianek, bo zawsze obawiają się, że to zapowiedź końca. Ostatnio zniknęła z serialu Klara Pyrka (Olga Jankowska), emigrując do USA w ślad za swoją szwagierką Iwoną (Izabela Zwierzyńska), co wzmogło niepokoje widzów. Znamy ważny powód, dla którego zabraknie jednego odcinka serii. Kiedy oglądać 2764 odsłonę "Barw szczęścia"?

Barwy szczęścia. W czwartek, 23.03 zabraknie 2764 odcinka! Co się stało?

"Barwy szczęścia" to jeden z ulubionych seriali Polaków. Nic dziwnego, że fanów niepokoją kolejne informacje o przerwie w emisji. Niestety sytuacja się powtarza i w czwartek 23.02 nie zobaczymy 2764 odcinka serialu. Co tym razem stanęło na przeszkodzie, aby pokazać serial o stałej porze w TVP2?

Niedawno pożegnała się z "Barwami szczęścia" Olga Jankowska, która wcielała się w rolę Klary Pyrki. Sympatyczna i lubiana, piękna żona Huberta i matka Marysi postanowiła zostać w USA. To drugie ważne odejście aktorki - w 2022 roku rozstaliśmy się w podobny sposób z Iwoną Pyrką. Czy brak jednego odcinka w tygodniu to zły znak dla wiernych fanów?

Uspokajamy - tym razem jest ważny powód, dla którego zabraknie 2764 odcinka w telewizji. W porze emisji serialu transmitowany będzie na żywo koncert "Solidarni dla Ukrainy" z udziałem wielkich gwiazd. Dlatego w czwartek, 23 lutego nie zobaczymy nowej odsłony serialu.

Odcinek 2764 "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany o stałej porze w TVP w piątek, 24.02. Fani, którzy nie mogą się już doczekać mogą obejrzeć kilka nowych odcinków z wyprzedzeniem na vod.tvp.pl

Nie przegap:  Barwy szczęścia, odcinek 2766: Rodzina Wójcików powiększy się! Luiza i Aro ogłoszą szczęśliwe wieści - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze