Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2766: Rodzina Wójcików powiększy się! Luiza i Aro ogłoszą szczęśliwe wieści - ZDJĘCIA

2023-02-20 22:11

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 28.02.2023 o 20.10 w TVP2) Wójcikowie zyskają nowego członka rodziny i to szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Dopiero co Damian (Michał Lesień-Głowacki) pozwolił Luizie (Julia Zielińska) zamieszkać z Aro (Martin Bogdan) w squacie, a już usłyszy od nastolatków szczęśliwe wieści. W 2766 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Wójcików powiększy się, ale Damian wcale nie będzie cieszył się z nowego domownika w przeciwieństwie do Luizy, która zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2766 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Wójcików powiększy się i to zdecydowanie szybciej niż Damian mógłby przypuszczać. W końcu dopiero co Luiza osiągnęła pełnoletność i chciała zacząć sama o sobie decydować, w efekcie czego przeprowadziła się do swojego chłopaka. Oczywiście, Damian zbytnio nie ucieszył się z decyzji córki, tym bardziej, że postawiła go przed faktem dokonanym, ale finalnie sam dał młodym swoim błogosławieństwo, gdyż Aro udowodnił mu, że jest porządnym człowiekiem.

Jednak w 2767 odcinku "Barw szczęścia" wszystko zawiśnie na włosku, gdy Luiza i Aro ogłoszą szczęśliwe wieści, a tym samym Damian dowie się, że ich rodzina bardzo szybko się powiększy. Szczególnie, że dzień wcześniej Wójcik przerwie romantyczny wieczór nastolatków i wyjątkową niespodziankę Luizy dla Aro...

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" zakochani wybiorą się na wspólny spacer po lesie, w czasie którego odnajdą porzuconego psa. Kundelek od razu rozkocha w sobie Luizę, która postanowi zabrać go ze sobą do squatu, a tym samym ocalić przed pewną śmiercią, na którą skazał go właściciel. Pies natychmiast zyska akceptację wszystkich mieszkańców squatu, ale Damianowi w 2767 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie przypadnie do gustu nowy członek rodziny. Jednak smutna historia Fuksa zmiękczy wreszcie i jego serce. Tym bardziej, że młodzi będą mieli pewien plan i nie będą tego chcieli tak zostawić!

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Luiza i Aro postanowią odnaleźć i ukarać właściciela, który porzucił swojego psa w lesie. Nastolatkowie zdecydują się nagłośnić całą sprawę w mediach i pójdą z tym oczywiście do "Szoku", gdzie Weronika (Maria Świłpa) obieca się temu przyjrzeć. Dzięki temu już w 2767 odcinku "Barw szczęścia" przy pomocy zamontowanych przez leśników fotopułapek szybko uda się odnaleźć mężczyznę, który skazał psa na pewną śmierć. Właścicielem czworonoga okaże się właściciel firmy komputerowej Gryzalski, któremu Luiza i Aro tak łatwo nie odpuszczą. Z pewnością nie oddadzą mu również Fuksa, który zostanie w rodzinie Wójcików na dłużej!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze