Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2753: Luiza zostawi Damiana dla Aro! Wójcik zaakceptuje wybór córki – ZDJĘCIA

2023-01-22 18:02

W 2753 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 8.02.2023 o 20.10 w TVP2) Luiza (Julia Zielińska) będzie świętować swoje 18.urodziny. Córka Damiana (Michał Lesień-Głowacki) z impetem wkroczy w dorosłość i podejmie kluczowe decyzje odnośnie swojej przyszłości. W 2753 odcinku „Barw szczęścia” Luiza postanowi ostatecznie wyprowadzić się od ojca i zamieszkać wspólnie z Aro (Martin Bogdan), czym kompletnie go zszokuje. Jednak tym razem Wójcik zaakceptuje wybór córki i da młody swoje błogosławieństwo, bo chłopak Luizy mocno u niego zapunktuje! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2753 - środa, 8.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2753 odcinku „Barw szczęścia” Luiza osiągnie pełnoletność i zdecyduje się radykalnie zmienić swoje życie. Córka Damiana postanowi w końcu wyprowadzić się od ojca i już legalnie zamieszkać ze swoim chłopakiem Aro. Przypomnijmy, że wcześniej Wójcik pozwolił zamieszkać młodym razem na próbę, jednak Luiza szybko straciła jego zaufanie. Nastolatka urządziła w mieszkaniu taką imprezę, że właściciel dość szybko wyrzucił ich na bruk, przez co Aro przeniósł się do squatu, a Luiza musiała wrócić z powrotem do domu, bo Damian nie pozwolił im już dłużej razem mieszkać. Wówczas stosunki Aro i Damiana uległy ochłodzeniu, ale niebawem chłopak tak u niego zapulsuje, że Wójcik w 2753 odcinku „Barw szczęścia” da im swoje błogosławieństwo!

W 2753 odcinku „Barw szczęścia” Luiza obwieści Damianowi, że jest już pełnoletnia, w związku z czym ma prawo do podejmowania własnych decyzji. Nastolatka poinformuje ojca, że zamierza wreszcie zamieszkać wspólnie z Aro, czym kompletnie go zszokuje. Jednak tym razem Wójcik wcale nie będzie robił córce wymówek, gdyż uzna, że ma ona sporo racji i faktycznie jest już gotowa, aby decydować o sobie. W 2753 odcinku „Barw szczęścia” Damian w końcu zaakceptuje wybór Luizy i oficjalnie pozwoli jej przeprowadzić się do Aro, gdyż chłopak zdąży mu udowodnić, że naprawdę jest w porządku i można mu zaufać!

W 2753 odcinku „Barw szczęścia” Damian wreszcie przekona się do Aro, który w czasie konfliktu z Koralowem (Paweł Okraska) bardzo mu pomoże. Chłopak Luizy wystawi w Internecie negatywne opinie na temat firmy biznesmena, a także wybierze się na jego spotkanie biznesowe, w czasie, którego spróbuje przekonać jego partnerów, że mają do czynienia z szustem. Oczywiście, Koralow wyrzuci nastolatka za drzwi, a ten w ramach zemsty poprzebija mu opony w samochodzie. Choć Damian nie pochwali zachowania Aro, to wewnętrznie będzie mu ogromnie wdzięczy. Szczególnie, że to dzięki niemu nie rzuci się na nieuczciwego klienta z pięściami, co zadziałałoby tylko na jego szkodę i to za jego pośrednictwem w całą sprawę zaangażuje się Artur Chowański (Jacek Rozenek), który ostatecznie rozprawi się z oszustem. To wszystko sprawi, że w 2753 odcinku „Barw szczęścia” Wójcik w końcu zaakceptuje Aro i zgodzi się oddać córkę w jego ręce!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany