Barwy szczęścia wrócą później, niż się spodziewano! Kiedy emisja nowego 2649 odcinka?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia wrócą później, niż się spodziewano! Kiedy emisja nowego 2649 odcinka?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia wrócą później, niż się spodziewano! Kiedy emisja nowego 2649 odcinka?

"Barwy szczęścia" wracają po wakacjach później, niż się wszyscy spodziewali! Serial miał otworzyć nowy sezon w TVP jeszcze w sierpniu, ale pewne już jest, że wcale nie będzie pierwszy! Kiedy oglądać 2649 odcinek "Barw szczęścia" w TVP2? Na fanów serialu czeka rozwiązanie kilku zagadek i od razu na starcie nowa afera sercowa!

"Barwy szczęścia". Kiedy start nowego sezonu? Później, niż zakładano

"Barwy szczęścia" wystartują z nowym sezonem dopiero we wrześniu. Do tej pory zapowiadano, że serial otworzy serialową listę jeszcze pod koniec wakacji, ale niestety, trzeba będzie na niego dłużej poczekać. Kiedy będzie można obejrzeć 2649 odcinek serii?

Jak wiadomo w "Barwach szczęścia" po wakacjach rozwiąże się kilka tajemnic. Fani czekają, czy Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) wybaczy Kajtkowi (Jakub Dmochowski) zdradę, czy Bruno Stański (Lesław Żurek) wyjdzie z psychiatryka i wróci do Bożeny (Marieta Żukowska) i Tadzia (Józio Trojanowski). Nadal nie wiadomo także, czy Jowita (Magdalena Żak) zostanie uniewinniona z podejrzeń o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski). Na odpowiedzi na te pytania trzeba będzie jednak dłużej poczekać. Kiedy emisja 2649 odcinka "Barw szczęścia"? 

Zobacz też: M jak miłość. Straszne skutki rozstania Magdy i Andrzeja. Scenarzyści wymyślili zdradę, a teraz to

Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl "Barwy szczęścia" zostaną wyemitowane po raz pierwszy 5 września. To właśnie tego dnia o zwykłej porze w TVP zostanie pokazany po raz pierwszy 2649 odcinek serialu. 

Co się wydarzy w 2649 odcinku "Barw szczęścia"? Okaże się, że nowy sezon rozpocznie się od kolejnej afery sercowej! Damian (Michał Lesień-Głowacki) stanie się obiektem pożądania aż dwóch kobiet i jest wysoce prawdopodobne, że Żabcia (Hanna Klepacka) go straci... 

Czytaj także: Smutne wieści z planu Stulecia Winnych. Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze