Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Totalna metamorfoza Natalii! Nie chodzi tylko o ciążę. Maria Dejmek już tak nie wygląda - ZDJĘCIA

Natalia odeszła z "Barw szczęścia" z powodu drugiej ciąży grającej ją Marii Dejmek. Wiadomo już, że Zwoleńska w serialu wyjedzie na jakiś czas za granicę i prawdopoodbnie będzie towarzyszył jej ukochany Cezary (Marcel Opaliński). Tymczasem gwiazda "Barw szczęścia" cieszy się macierzyństwem i swoją urodą. Najwyraźniej mała Zosia, która dorasta w łonie matki nie "kradnie" Dejmek urody. Tym razem serialowa Natalia zdecydowała się na totalną metamorfozę i nie ma to nic wspólnego z jej brzuszkiem! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Natalia z Barw szczęścia przeszła totalną metamofozę! I nie chodzi o ciążę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Mecenas Zwoleńska w "Barwach szczęścia" znalazła nareszcie miłość. Na jej drodze stanął młody przystojniak, Cezary Rawicz, ale nie było w tym przypadku. Młodych wyswatała Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) ku niezadowoleniu Józefiny Rawicz (Elżbieta Jarosik). Matka ukochanego Natalii miała już dla niego kandydatkę na żonę - Sofię (Valeri Guliaieva) - i wspiera ją w walce o byłego narzeczonego. Ale wygląda na to, że to prawniczka będzie górą. 

Maria Dejmek zeszła już z planu "Barw szczęścia" i zajęła się wyłącznie opieką nad synem Guciem i przygotowaniami do powitania na świecie małej Zosi. Gwiazda znalazła jednak jeszcze czas na to, aby zająć się sobą i zdecydowała się na totalną metamorfozę! Jak Wam się podoba Zwoleńska w takim wydaniu - zobacZcie w GALERII ZDJĘĆ.  

Wiadomo na pewno, że Natalia pojawi się jeszcze w "Barwach szczęścia" po wakacjach. Nowe odcinki nagrywane są 3-miesięczny wyprzedzeniem, a aktorka opuściła plan dopiero w lipcu 2023. Jak będzie wyglądało jej pożegnanie z rodziną i przyjaciółmi przekonamy się jesienią w TVP2. 

Nie przegap: Barwy szczęścia. Tak zmieni się Agata po wakacjach. Już nie wróci do Patryka i zostanie sama– ZDJĘCIA

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze