Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Tak zmieni się Agata po wakacjach. Już nie wróci do Patryka i zostanie sama– ZDJĘCIA

Agata w "Barwach szczęścia" zmieni się nie do poznania. Natalia Zambrzycka pokazuje na swoim profilu na Instagramie jak zmieniła się po zejściu z planu. Trudno poznać Pyrkę, która wyraźnie wyszczuplała, a to nie jedyna zmiana. Dlaczego w nowym sezonie "Barwach szczęścia" nie ma szans na jej powrót do Patryka (Konrad Skolimowski) i spełnienie marzeń fanów o ślubie Jezierskiego z Pyrką? Są ważne przesłanki - sprawdź co już wiemy i zobacz nową Agatę w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Agata już nie wróci do Patryka. Woli zostać sama

Agata w "Barwach szczęścia" w ostatnim sezonie skusiła się na romans z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), ale nie trwało to drugo. Skotnicki nie zmienił się nawet dla Pyrki i nadal "skacze z kwiatka na kwiatek". Patryk wciąż jest gdzieś niedaleko byłej narzeczonej i ratuje ją z tarapatów, w jakie dziewczyna się pakuje. Sam spotykał się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), ale wiele wskazywało na to, że tak naprawdę wciąż tęsknił za Agatą, więc nic z tego nie wyszło. Dlaczego zatem Jezierski i Pyrka po prostu nie wrócą do siebie w nowym sezonie serii?

Wygląda na to, że to Agata w "Barwach szczęścia" nie chce wrócić do Patryka. Pyrka mocno postawiła na swoją karierę i nie ogląda się za siebie. Na ZDJĘCIACH z nowej ramówki serialu Agata występuje tylko u boku brata Huberta (Marek Molak), porzuconego przez żonę Klarę (Olga Jankowska) w ostatnim sezonie. Patryk z kolei pozuje w gronie kumpli i Oliwki, więc szanse na jego zbliżenie się do Agaty są nikłe.

Tymczasem Natalia Zambrzycka wciąż wrzuca nowe selfie na swój profil na Instagramie. Trudno rozpoznać w niej Agatę Pyrkę z "Barw szczęścia". Gwiazda jest wyraźnie szczuplejsza, a jej rysy są wyraźnie bardziej subtelne. Czy taka "kobieta z klasą" pasowałaby jeszcze do Patryka? Oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Poruszający gest Kasi względem Walerii! Vincenzo nie będzie mógł tego zrozumieć

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze