Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Poruszający gest Kasi względem Walerii! Vincenzo nie będzie mógł tego zrozumieć

2023-07-24 11:28

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sadowscy wrócą z pogrzebu Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski), który zostanie pochowany w Norwegii. Z tego względu nie wszyscy będą mogli wziąć udział w ostatnim pożegnaniu Górki, dlatego tuż po powrocie Kasia (Katarzyna Glinka) zjawi się w "Feel Good", aby zrelacjonować przebieg uroczystości. W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Vincenzo (Alessandro Curti) będzie poruszony pochówkiem przyjaciela, ale nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego odbył się on tak daleko od domu. I wtedy dowie się, że taka była wola Walerii (Ewa Ziętek)! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kasia zgodzi się pochować ojca w Norwegii w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! To będzie ukłon w stronę Walerii

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kasia, Łukasz (Michał Rolnicki) i Ksawery (Bartosz Gruchot) wrócą z Norwegii, gdzie odbędzie się pogrzeb Stefana. Oczywiście, z racji wyboru oddalonego miejsca pochówku w ostatnim pożegnaniu Górki nie będą mogli wziąć udziału wszyscy najbliżsi Stefana, gdyż oprócz Sadowskich na miejscu zjawi się jego druga córka Carina (Divine Kitenge-Martyńska) z synkiem Stefankiem (Eryk Martyński), Franek (Mateusz Banasiuk), reprezentujący rodzinę Falkowskich, a także Tolek (Marek Siudym), który uda się tam w imieniu starszego pokolenia przyjaciół. Jednak w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w uroczystości nie będzie mógł wziąć udziału Vincenzo, dlatego tuż po powrocie do Polski, Kasia zjawi się w "Feel Good", aby wszystko mu opowiedzieć.

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sadowska opowie Sycylijczykowi o szczegółach uroczystości, które ogromnie poruszą przyjaciela. Tym bardziej, że jak podaje swiatseriali.interia.pl delegacja strażaków z Frankiem na czele pożegna Stefana w wyjątkowy sposób, a Górka otrzyma pośmiertne odznaczenie za swoje zasługi dla pożarnictwa. Tyle tylko, że w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Vincenzo kompletnie nie będzie mógł zrozumieć jednego. A mianowicie, dlaczego Stefan został pochowany z daleka od domu i najbliższych przyjaciół. I wtedy dowie się, że taka była wola Walerii, a Kasia nie miała serca jej odmówić, choć sama wolałby, aby ojciec spoczął w rodzinnym grobie!

- Waleria bardzo prosiła. Gdybym odmówiła, sprawiłabym jej wielką przykrość. Nie umiałam - wyjaśni Kasia.

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wolę Walerii zrozumie Żabcia (Hanna Klepacka), która od razu zainteresuje się jej losem. Oczywiście, wdowa po Stefanie nie będzie w najlepszej formie, ale w najtrudniejszych chwilach nie zostanie sama, gdyż u jej boku będzie czuwał Tolek! Koszyk zdecyduje się zostać w Norwegii na dłużej, aby wesprzeć byłą żonę po stracie jego następcy. Co prawda, Waleria będzie miała na miejscu również syna Bartka (Bartosz Gelner), ale on będzie miał już swoją rodzinę. Jednak w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dla niej najważniejsze i tak będzie to, że ma u swojego boku ukochanego męża, który już na zawsze pozostanie blisko niej...

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Najnowsze