Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. To dlatego Kępski wróci bez Iwony! Doprowadzi do obłędu matkę swojego syna – ZDJĘCIA

Wiemy dlaczego w serialu "Barwy szczęścia" Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) wróci z USA bez Iwony (Izabela Zwierzyńska)! Wszystko się wydało - głównym powodem powrotu będzie jego dawna kochanka, a matka jego syna, Grażyna (Kinga Suchan). W dodatku, jak widać na najnowszych ZDJĘCIACH z planu "Barw szczęścia" milioner doprowadzi Grażynę do szaleństwa! Co na to wszystko Iwona? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Zdradzamy dlaczego Kępski wróci z USA bez Iwony! Głównym powodem będzie jego kochanka!

Kępski w "Barwach szczęścia" wróci z USA bez Iwony. Wydawało się, że Pyrka znalazła wreszcie miłość na całe życie, ale jak widać, tak się nie stało. Tomasz przyleci bez niej i - jak widać na najnowszych ZDJĘCIACH z planu serialu - doprowadzi swoją dawną kochankę do szaleństwa!

- Podobno za każda zwariowaną kobietą stoi facet, który doprowadził ją do szaleństwa ? Czy to się sprawdzi w przypadku Grażki i Tomasza? ?? Przekonacie się niebawem! - napisano na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie. 

Fanom "Barw szczęścia" nie do końca spodobał się pomysł, aby ukochany Iwony wrócił bez niej i zajął się dawną kochanką. 

- A co z Iwoną ?

- O nie mam nadzieję że Tomek nie wróci do Grazy ??

- Widzę że Tomek nie wytrzymał w USA i doszło do rozstania z Iwona że wrócił do Polski...

Tylko jedna z komentujących post "Barw szczęścia" fanek ucieszyła się na widok Kepskiego z Grażyną.  - Tomasz ponownie wraca no i szalona oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu Grażka ??

Grający Kępskiego w "Barwach szczęścia" Jakub Sokołowski często zamieszcza na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA także z Oliwką. Niewykluczone więc, że bogacz, który uwiódł Iwonę będzie teraz "skakał z kwiatka na kwiatek" i tym doprowadzi matkę swojego syna do szaleństwa... Co myślicie o takim rozwoju wypadków?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2701: Klara zarobi fortunę na książce. Obrzydliwy list od psychofana zniszczy świętowanie Pyrków - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze

Materiał sponsorowany