Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Takiej Agaty nie znacie! Natalia Zambrzycka wyznała dlaczego nie ma chłopaka - ZDJĘCIA

Agata w "Barwach szczęścia" nie ma szczęścia w miłości. Długo zanosiło się na ślub Pyrki z Patrykiem (Konrad Skolimowski), ale ostatecznie para rozstała się przez problemy z prawem Jowity (Magdalena Żak). Dziś Agata w Agata w "Barwach szczęścia" jest singielką i zanosi się na to, że tak zostanie po wakacjach. Tymczasem grająca Pyrkę Natalia Zambrzycka wyznała, że też nie ma chłopaka i wyjaśniła dokładnie dlaczego! Do wyznania gwiazda serialu dołączyła serię ZDJĘĆ zapierających dech w piersiach! Takiej jej nie ujrzymy w serialu - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Agata z "Barw szczęścia" szokuje wyglądem! Sprawdź, dlaczego nie ma chłopaka

Natalia Zambrzycka w "Barwach szczęścia" gra Agatę Pyrkę, od 2007 roku. Na początku była jeszcze dziewczynką, która ciągle kłóciła się z bratem Hubertem (Marek Molak). Dziś oboje już są dorośli, Hubert sam wychowuje córkę Marysię (Nina Szumowska) po wyjeździe zony Klary (Olga Jankowska) na stałe do USA. Agata nie wyszła za mąż, bo jej wieloletni związek z Patrykiem rozpadł się, a na razie żaden z jej kolejnych uwodzicieli nie zasłużył na miano narzeczonego.

Agata z "Barw szczęścia" na naszych oczach wyrosła na piękność, a prywatne ZDJĘCIA Zambrzyckiej dosłownie zwalają z nóg - zobacz TO w GALERII! Takiej Agaty raczej nie zobaczymy w serialu, pomimo tego, że Pyrka stała się niezależna zawodowo i nader swobodna. 

Zambrzycka wyznała na swoim profilu na Instagramie, że - podobnie jak jej bohaterka w "Barwach szczęścia" - nie ma chłopaka. I w odpowiedzi na pytanie fanów wyjaśniła dlaczego!  

- Dlaczego nie masz chłopaka? - padło pytanie fana "Barw szczęścia". 

- Bo nie czuję takiego przymusu i nie znam odpowiedniego kandydata - wyznała szczerze Agata z "Barw szczęścia". - Zabrzmi banalnie, ale najgorsze co można zrobić, to męczyć się z niewłaściwą osobą ze strachu przed byciem samemu. A ja sobie bardzo cenię swoje własne towarzystwo i lubię być sama - dodała uśmiechnięta Zambrzycka

 Nie przegap: Barwy szczęścia. Aldona i Borys odejdą w nowym sezonie? Nikt nie zostanie z rodziny Grzelaków - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze

Materiał sponsorowany