Barwy szczęścia: Stefan oświadczy się Oksanie!

2011-03-23 19:00

To musiało tak się skończyć! Owdowiały Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski, 61 l.) musiał się zakochać w pięknej gosposi z Ukrainy, Oksanie (Olena Leonenko, 45 l.). 12 kwietnia zobaczymy w "Barwach szczęścia" jego oświadczyny. Czy zostaną przyjęte?

Stefan długo nie mógł się otrząsnąć po tragicznej śmierci żony, Jadzi (Agnieszka Pilaszewska, 44 l.). Z rozpaczy zaczął pić i wtedy okazało się, ze jest uzależniony od alkoholu. Pomocną dłoń podała wtedy ojcu córka, Kasia (Katarzyna Glinka, 34 l.), która sprowadziła do jego domu pomoc domową z Ukrainy: Oksanę.

Kobieta szybko podbiła serce Stefana i pomogła mu skończyć z piciem. Górka pokochał ją i jej chorego synka Saszkę (Piotr Żukowski, 11 l.) całym sercem. Teraz zbierze się na odwagę i oświadczy się Oksanie.

Oczywiście, najpierw spyta się o zdanie córki. W końcu od śmierci Jadzi minął zaledwie rok. Kasia jednak nie będzie miała nic przeciw temu związkowi. - To nie jest dla mnie łatwe, chyba rozumiesz. Ale cieszę się, że nie będziesz sam, tatusiu - wyzna mu ze łzami w oczach.

Patrz też: Krzysztof Kiersznowski zakochany w młodej Kaśce

Po takim "błogosławieństwie", udzielonym przez córkę, Stefanowi nie pozostanie nic innego, jak ruszyć po bukiet do kwiaciarni i pierścionek do jubilera. Oksana usłyszy zatem od Stefana najpiękniejsze słowa: - Jesteś mądra, dobra i piękna. Kocham cię! Ale...  zawaha się z przyjęciem oświadczyn. Czy to znaczy, że Stefan dostanie kosza? Zdradzimy tylko, że wszystko ułoży się po myśli Górki.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze